układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

29.09.2023 Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

Zakład Ubezpieczeń Społecznych podpowiada, kto i w jakich okolicznościach, może się starać o wyjazd do sanatorium. Pobyt w sanatorium jest w... więcej »

26.09.2023 5 pytań, jakie warto zadać przed rozpoczęciem współpracy z freelancerem

Eksperci Useme przygotowali 5 pytań, które warto zadać freelancerom przed nawiązaniem z nimi współpracy. Należy zapytać o wysokość... więcej »

23.09.2023 Kto da więcej? Zarobki Polaków w obietnicach wyborczych

Ekspert inFakt sprawdził, jakie byłyby zarobki Polaków, gdyby realizacji doczekały się bieżące obietnice wyborcze poszczególnych partii.... więcej »

21.09.2023 Student na freelance - czyli jak zarobić i zdobyć cenne doświadczenie

Studiowanie stanowi finansowe wyzwanie dla większości młodych ludzi. Według Warszawskiego Instytutu Bankowości polski student wydaje... więcej »

19.09.2023 Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

4 na 10 mężczyzn i ponad połowa kobiet wskazuje, że ich obecne zarobki nie gwarantują im poczucia bezpieczeństwa finansowego. W świetle... więcej »

15.09.2023 Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

Komentarz dr Pawła Łuczaka z z Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego na temat konsekwencji planowanych na 2024 roku dwóch znaczących... więcej »

12.09.2023 Którzy pracownicy powinni domagać się audytu bezpieczeństwa pracy?

Audytu bezpieczeństwa pracy, czyli analizy warunków pracy, powinni się domagać pracownicy wykonujący prace szczególnie niebezpieczne. Rodzaje... więcej »

10.09.2023 Nowe tachografy nie takie inteligentne: w czym problem, jak uniknąć kar?

Tachografy inteligentne II wersji miały usprawniać życie firm transportowych m.in. poprzez automatyczne rejestrowanie przekroczeń granic oraz... więcej »

08.09.2023 Prywatne ubezpieczenie zdrowotne: jaki ma sens?

Kilometrowe kolejki do specjalistów z ramienia NFZ to ciągle szara, polska rzeczywistość. Nie jest zatem zaskoczeniem, że coraz większa... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl