www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

07.12.2016 S&P500 - na oporach, WIG20 przekroczył sierpniowy szczyt

Kontrakty na indeks WIG20 po 1877 pkt. Kontrakty na indeks S&P500 są notowane po 2211 pkt. Kontrakty CFD na indeks DAX wzrosły do 10860 pkt. więcej »

07.12.2016 EUR/USD - realizacja zysków, złoty odrabia straty

Obecnie eurodolar jest notowany po 1.0715 USD. Dolar w relacji do złotego jest notowany po 4.1630 PLN. Kontrakty CFD na złoto są notowane po... więcej »

07.12.2016 Mercedes Benz E220d 9G-Tronic – Deus ex machina

Mercedes Benz E220d 9G-Tronic to limuzyna, która z zewnątrz nie prezentuje się szczególnie wyróżniająco. Ma ładne felgi, lampy i... więcej »

07.12.2016 Polska motoryzacja. Siła w specjalizacji

Jaka jest przyszłość polskiej motoryzacji? Trzeba postawić na niszowość. Brak nam kapitało i nie możemy się równać z wielkimi... więcej »

06.12.2016 RODO: czym jest proaktywne podejście do ochrony danych?

W dzisiejszych czasach ochrona danych osobowych staje się coraz trudniejsza. Równocześnie niezbędne staje się proaktywne podejście do tego... więcej »

06.12.2016 Mieszkanie dla Młodych: wnioski XI 2016

O pieniądzach zarezerwowanych na tegoroczne dopłaty w ramach MdM mogliśmy zapomnieć już wiosną. Latem, od 5 lipca, zablokowano z kolei... więcej »

06.12.2016 Leasing fabryczny: jakie zalety i wady?

Leasing aut cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów. Coraz częściej w salonach jest oferowany leasing fabryczny. Czy jest to dobre... więcej »

06.12.2016 Debiut OUTDOORZY SA na rynku NewConnect

6 grudnia 2016 roku spółka OUTDOORZY SA prowadząca sklep internetowy z odzieżą oraz sprzętem sportowo-turystycznym zadebiutowała na rynku... więcej »

06.12.2016 Firmy transportowe w długach. 2/3 w kiepskiej kondycji

Firmy transportowe borykają się obecnie z nie lada problemami finansowymi. Z danych Bisnode Polska wynika, że o dobrej lub bardzo dobrej... więcej »

06.12.2016 M-commerce rośnie w siłę. Kto i jak kupuje przez telefon?

M-commerce rośnie w siłę. Z drugiej edycji raportu Izby Gospodarki Elektronicznej pt. „M-Commerce. Kupuję mobilnie 2016“ wynika, że Polacy... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 16 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl