www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

24.03.2017 Szybki rozwód - czy i kiedy jest to możliwe?

Jak długo trwa sprawa rozwodowa? To zależy od wielu czynników, od stopnia natężenia konfliktu i oczekiwań małżonków. Jak można... więcej »

24.03.2017 Na 1000 Polaków przypada 5 i pół pielęgniarki

Na tysiąc mieszkańców naszego kraju przypada zaledwie 5,4 pielęgniarki. Przed resortem zdrowia nie lada wyzwanie. Biorąc bowiem pod uwagę... więcej »

23.03.2017 Stare usługi budowlane z odwrotnym obciążeniem w VAT?

Podatnik, który rozpoczął świadczenie usługi budowlanej jeszcze w starym roku, zaś zakończył ją w już w roku 2017, powinien dokonać jej... więcej »

23.03.2017 Ceny transakcyjne nieruchomości III 2017

815,75 pkt - tyle wynosi obecnie Indeks Cen Transakcyjnych obliczany na podstawie transakcji dokonywanych przez klientów Home Broker i Open... więcej »

23.03.2017 Pojęcie transakcji przy umowach o współpracy/ramowych

Zawarta umowa, która nie określa wartości i terminów dostaw, jest umową ramową, której nie należy traktować jak zawarcie transakcji. W... więcej »

23.03.2017 Sektorowi SSC/BPO zagraża demografia

Centra usług wspólnych wyrastają w Polsce niemal jak grzyby po deszczu. Od 2013 roku zatrudnienie w sektorze SSC/BPO wzrosło o 40%, sięgając... więcej »

23.03.2017 Koniunktura konsumencka III 2017

Styczeń przyniósł wyraźną poprawę nastrojów wśród konsumentów, ale już luty przyniósł wielokierunkowe zmiany. W marcu również nie... więcej »

23.03.2017 Koniunktura przemysłowa III 2017

Poznaliśmy właśnie wyniki najnowszego opracowania Głównego Urzędu Statystycznego nt. koniunktury w przemyśle, budownictwie, handlu i... więcej »

23.03.2017 Długie weekendy 2017. Za granicę z kartą czy z gotówką?

Długie weekendy 2017 zbliżają się wielkimi krokami. Przed nami majówka i Boże Ciało. Polacy coraz częściej korzystają z wolnych dni i... więcej »

23.03.2017 Wyniki przedsiębiorstw niefinansowych I-XII 2016

W minionym roku osiągnięcia finansowe przedsiębiorstw niefinansowych działających w naszym kraju uległy poprawie - pisze w swej najnowszej... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 19 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl