www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

30.09.2016 Volkswagen Multivan 2.0 BiTDI DSG 4MOTION Edition 30

Volkswagen Multivan 2.0 BiTDI DSG 4MOTION Edition 30 z zewnątrz wygląda jak każdy transporter. W środku natomiast mamy luksusowy przedział... więcej »

30.09.2016 10 rzeczy, o których trzeba pamiętać inwestując w obligacje

Rozpoczynając przygodę z inwestowaniem na rynku Catalyst, warto się przygotować. Jak to zrobić? Rzucić chociażby okiem na listę... więcej »

29.09.2016 Polska gospodarka doceniona. W rankingu WEF awansowaliśmy o 5 pozycji

Rośnie konkurencyjność polskiej gospodarki. Tego przynajmniej dowodzi najnowsza odsłona rankingu Światowego Forum Gospodarczego (WEF), w... więcej »

29.09.2016 Branża ubezpieczeniowa: transformacja daleka od ideału

Dynamiczne zmiany sytuacji gospodarczej, demograficznej i technologicznej wymagają od współczesnych firm wielu starań w kierunku... więcej »

29.09.2016 Gdzie wysokie zarobki? Czy tylko w IT?

Czy pracownik znajdujący się na starcie kariery może liczyć na naprawdę dobre zarobi? A jeśli tak, to jaka specjalizacja mu je zagwarantuje?... więcej »

29.09.2016 Nieodpłatne użyczenie części budynku a jego amortyzacja i VAT

Użyczenie firmowej nieruchomości wiąże się z zapłatą podatków. W VAT nieodpłatne udostępnienie jest traktowane tak jak najem, jeżeli... więcej »

29.09.2016 Import towarów: wartość celna i podstawa opodatkowania VAT

Ustawa o VAT mówi, co należy rozumieć przez podstawę opodatkowania w przypadku importu towarów. Jest to mianowicie wartość celna... więcej »

29.09.2016 Przejęcie firmy i darowizna środków trwałych bez podatku VAT

Bycie przedsiębiorstwa (zarówno odpłatne jak i nieodpłatne) jest poza podatkiem VAT. Ponadto nabywca nie musi tutaj korygować podatku... więcej »

29.09.2016 5 powodów, przez które bank odrzuca wniosek kredytowy

Zanim bank udzieli kredytobiorcy finansowania na zakup wymarzonej nieruchomości, dokładnie prześwietli złożony przez klienta wniosek... więcej »

29.09.2016 E-zakupy: ile i na co wydajemy w sieci?

Polacy pokochali zakupy przez internet. Rośnie jednak nie tylko częstotliwość, z jaką je robią, ale i sumy, które wydają. Większy optymizm... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 19 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl