www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

23.04.2018 Sprzedaż detaliczna rośnie mimo zakazu handlu

Okazuje się, że wolne niedziele nie zahamowały handlu. Z danych przedstawionych przez GUS wynika, że w marcu br. sprzedaż detaliczna wspięła... więcej »

23.04.2018 Wydawcy i księgarze cierpią z powodu czytelnictwa

Ostatnie doniesienia na temat czytelnictwa w naszym kraju raczej nie stawiają Polaków w najlepszym świetle. Z raportu Biblioteki Narodowej... więcej »

23.04.2018 Zwinna rekrutacja pracowników. Jak wykorzystać metodykę agile?

Weszliśmy w fazę rynku kandydata. Dziś pierwsze skrzypce na rynku pracy grają nie pracodawcy, ale pracownicy. W takich warunkach rekrutacja... więcej »

23.04.2018 Wybór antywirusa. Na co zwracać uwagę?

Oprogramowanie antywirusowe stanowi nieodzowny element każdego komputera PC. Specjaliści z G DATA wskazują najczęstsze błędy przy wyborze... więcej »

23.04.2018 Jakie składki OC płaciliśmy w marcu?

W połowie roku firmy ubezpieczeniowe dały zmotoryzowanym chwilę wytchnienia. Analiza zapytań złożonych przez użytkowników porównywarki... więcej »

23.04.2018 RODO w Polsce: główne zagrożenia dla firm

25 maja zacznie obowiązywać w Polsce rozporządzenie w sprawie ochrony danych osobowych, tzw. RODO. Nakłada ono na przedsiębiorców szereg... więcej »

23.04.2018 Bez czego nie poradzi sobie FinTech?

Przedsiębiorstwa z branży FinTech chciałyby zrewolucjonizować świat finansów. Nie będzie to jednak prose. Wprawdzie sektor ten rozwija się... więcej »

23.04.2018 Sprzedaż mieszkania. Po pierwsze, poznaj klienta

O tym, że sukces sprzedającego zależy w znacznej mierze od "wstrzelenia się" w potrzeby nabywców, nie trzeba przekonywać chyba nikogo. Tej... więcej »

23.04.2018 W czym pomaga BLS?

Z bezpośredniej likwidacji szkód polscy kierowcy mogą korzystać już od trzech lat. Rozwiązanie to wyjątkowo przypadło im do gustu polskim.... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 17 następne »
źródło: eGospodarka.pl