www.krzyzowki.net
Tworzymy najlepsze krzyżówki
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

29.04.2016 S&P500 - ponownie walka o wsparcie na 2070 pkt.

POLSKA (WIG20) - Na wczorajszej sesji doszło do dalszych spadków. Dzienne minimum wypadło na poziomie 1875 pkt. Po godzinie 13:30 nastąpiło odbicie, z ... więcej »

29.04.2016 Bezpieczny import z Chin w 3 krokach

Czy istnieje recepta na udany biznes z Chinami? Na wstępie rozczarowanie - nie ma określonego wzoru, przepisu czy magicznego zaklęcia gwarantującego s ... więcej »

29.04.2016 Ford Ranger 2016 wjeżdża do salonów

Ford zaprezentował Rangera po face liftingu. Pick-up zyskał nową stylizację nadwozia, a szczególnie grill, reflektory i tylne światła. Prawdziwa rewol ... więcej »

29.04.2016 Wyjazd na weekend: jak to się robi po polsku?

6% dorosłych Polaków to tzw. turyści weekendowi, którzy niemal przez cały rok dążą do tego, aby dwa wolne dni w tygodniu przeznaczyć na bliższe i dals ... więcej »

29.04.2016 Ubezpieczenie turystyczne może się przydać nawet w weekend

Wiosna to czas, w którym szczególnie często wyruszamy na krótkie wypady po Europie. Potwierdzeniem tego trendu mogą być chociażby statystyki Mondial A ... więcej »

28.04.2016 Wyjeżdżasz na długi weekend? Nie ułatwiaj życia włamywaczom

Weekend majowy tuż tuż. Wielu Polaków zaplanowało na ten czas kilkudniowy wyjazd. Zanim jednak zamkniemy za sobą drzwi, upewnijmy się, że w należyty s ... więcej »

28.04.2016 Można kupować III etap ATAL Francuska Park

Wszyscy chętni na mieszkania budowane w ramach trzeciego etapu Atal Francuska Park mogą już udać się do biura sprzedaży. Wybierać można spośród 180 mi ... więcej »

28.04.2016 Karta graficzna SAPPHIRE Radeon Pro Duo

SAPPHIRE poszerza swoją ofertę kart graficznych o nowy model, skierowany nie tylko do graczy, lecz również do twórców treści i deweloperów VR – Radeon ... więcej »

28.04.2016 Ranking kredytów hipotecznych IV 2016

Niskie stopy procentowe, a co za tym idzie niższe koszty kredytu, zachęcają Polaków do brania kredytów. Jak wynika z kwietniowego rankingu kredytów hi ... więcej »

28.04.2016 Obrót ziemią rolną w podatku od czynności cywilnoprawnych

Zakup ziemi rolnej, który prowadzi do utworzenia gospodarstwa o powierzchni co najmniej 11 hektarów albo powiększenia gospodarstwa, mającego co najmni ... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 8333 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl