www.krzyzowki.net
Tworzymy najlepsze krzyżówki
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, firm.

W ofercie znajdziesz:

•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, overprint, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

06.02.2016 Rozprawa sądowa: wynagrodzenie świadka z PIT-8C

Świadek, który otrzymał zwrot utraconego zarobku lub dochodu w związku ze stawiennictwem się na rozprawie sądowej, zapłaci z tego tytułu podatek. Wyna ... więcej »

06.02.2016 Bitcoin, whisky, klasyczne samochody. Sprawdź, co jeszcze przyniosło zyski

Już od dłuższego czasu inwestorzy zmuszeni są szukać zysku w coraz bardziej niekonwencjonalnych miejscach. W ciągu roku staniały główne surowce oraz w ... więcej »

06.02.2016 Zagrożenia internetowe: już wiadomo, ile zarabiają hakerzy

Ataków internetowych z roku na rok przybywa – zagrożone są nie tylko korporacje, ale i osoby indywidualne. Wydaje się więc, że jest to niezwykle intra ... więcej »

06.02.2016 Najlepiej oceniane bazy hotelowe na świecie

Wyszukiwarka hoteli trivago.pl co roku przygotowuje zestawienie 100 najlepiej ocenianych baz hotelowych na świecie. W rankingu za rok 2015 zwyciężyła ... więcej »

05.02.2016 Indeks BIK: popyt na kredyty w I 2016 r.

Jak potwierdzają najświeższe notowania mierzonego przez Biuro Informacji Kredytowej wskaźnika BIK Indeks, Polacy w styczniu mniej chętnie sięgali po k ... więcej »

05.02.2016 Sprzedaż mieszkania w Warszawie XI-XII 2015

135 dni – tyle wynosił w ostatnich dwóch miesiącach minionego roku średni czas oczekiwania na sprzedaż mieszkania w Warszawie – wynika z cyklicznego b ... więcej »

05.02.2016 Chmura hybrydowa przyspiesza biznes

Chmura hybrydowa to motor napędowy cyfrowej transformacji współczesnego biznesu - z badania zrealizowanego przez EMC Corporation wynika, że firmy, kt ... więcej »

05.02.2016 Towarowa Giełda Energii w I 2016 roku

Całkowity wolumen transakcji zawartych w styczniu bieżącego roku na rynku spot i rynku terminowym sięgnął 11 755 041 MWh – wynika z najnowszych danych ... więcej »

05.02.2016 Ranking lokat bankowych - luty 2016

Trudno dziś znaleźć atrakcyjny depozyt. Niegdyś dobrze oprocentowane lokaty, dziś nie dają tak dużych zysków. Analitycy porównywarki finansowej Comper ... więcej »

05.02.2016 Plany finansowe Polaków 2016

Niemal 17% Polaków zamierza w bieżącym roku założyć lokatę bankową, 14,5% planuje oszczędzanie z myślą o emeryturze, a nieco ponad 5% nosi się z zamia ... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 8175 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl