www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

23.01.2018 Będzie nowa ustawa deweloperska. Co na to branża?

Obowiązującym aktem prawnym, który reguluje kwestie związane z kupnem mieszkania z oferty deweloperskiej jest ustawa z 16 września 2011 r. o... więcej »

23.01.2018 Rynek pracy 2018. Prognozy dla pracodawców

Jak dowodzą statystyki GUS, u schyłku minionego roku stopa bezrobocia znalazła się na rekordowo niskim poziomie. Na dobrą sytuację na rynku... więcej »

23.01.2018 Digitalizacja KRS. Miało być nowocześnie, a wychodzi śmiesznie

Nowelizacja ustawy o KRS i Kodeksu spółek handlowych prowadzą do zaprzepaszczenia osiągnięć na polu rejestracji spółki z o.o. O ile system... więcej »

22.01.2018 Jak Beautyblender "przejechał się" na niedbalstwie

Wprawdzie rzesza użytkowników deklarujących regularne wykonywanie kopii zapasowych swoich danych jest coraz większa, to jednak ciągle całkiem... więcej »

22.01.2018 Koniunktura konsumencka I 2018

Przyszedł styczeń, a wraz z nim wzrost nastrojów wśród polskich konsumentów. Obydwa wskaźniki badane przez Główny Urząd Statystyczny -... więcej »

22.01.2018 Ceny produktów rolnych XII 2017

Główny Urząd Statystyczny zaprezentował dane na temat cen produktów rolnych w skupie i na targowiskach w grudniu 2017 roku. W porównaniu z... więcej »

22.01.2018 Mały podatnik w CIT: spółka z o.o. jako wspólnik spółki komandytowej

Mali podatnicy mają prawo do szeregu preferencji w CIT, takie jak rozliczenia kwartalne, amortyzacja jednorazowa, niższa stawka CIT. Status ten... więcej »

22.01.2018 Produkcja w Polsce XII 2017

Główny Urząd Statystyczny opublikował grudniowe dane odnośnie produkcji w Polsce. Wynika z nich, że w porównaniu z grudniem 2016 produkcja... więcej »

22.01.2018 Warsztat samochodowy na ryczałcie ewidencjonowanym

Prowadzisz warsztat samochodowy opodatkowany ryczałtem i w ramach świadczonych usług zużywasz własne części zamienne? Nie wyodrębniaj ich... więcej »

22.01.2018 Przekazanie 1% podatku dla wybranej OPP w PIT za 2017 r.

Wypełniając PIT-a pamiętaj o przekazaniu 1 procenta swojego należnego podatku na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego. Rozwiązanie... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 14 następne »
źródło: eGospodarka.pl