www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

20.02.2017 Czy promocje i wyprzedaże faktycznie działają?

Czy promocje i wyprzedaże posezonowe faktycznie działają na klientów? Z danych zebranych przez KPMG wynika, że pod koniec minionego roku z... więcej »

20.02.2017 Dane w ewidencji VAT 2017 r. na potrzeby JPK_VAT

Ustawodawca wymaga, aby ewidencje VAT identyfikowały zawarte transakcje. Nie oznacza to jednak, że muszą się w niej znaleźć nazwy takich... więcej »

20.02.2017 Odwrotne obciążenie na usługi budowlane: kim jest podwykonawca?

Usługi budowlane w 2017 r. rozliczane są w ramach odwrotnego obciążenia, gdy strony umowy są czynnymi VAT-owcami, zaś usługodawcą jest... więcej »

20.02.2017 Wybierz najlepszy okres na sprzedaż mieszkania

Szybka sprzedaż nieruchomości nie zawsze jest możliwa. Wiele zależy od rynkowego popytu, ale liczy się również okres w którym wystawiamy... więcej »

20.02.2017 Wynajęcie mieszkania w kosztach uzyskania przychodu firmy

Wynajem mieszkania może służyć celom gospodarczym. Jest tak wówczas, gdy zawarty kontrakt wymaga dojazdu do innej miejscowości, położonej... więcej »

20.02.2017 Rzecznik Przedsiębiorców znów na horyzoncie

Po raz kolejny pojawił się temat powołania Rzecznika Przedsiębiorców. Projekt ustawy wpłynął już do Rządowego Centrum Legislacji.... więcej »

20.02.2017 Dłużnicy alimentacyjni na wzrostowej fali

Cały czas przybywa dłużników alimentacyjnych - według najnowszego raportu BIG InfoMonitor w Rejestrze jest ich już blisko 312 tysięcy, a... więcej »

20.02.2017 Niebezpieczna aktualizacja Flash Player

Eksperci z firmy ESET odkryli nowe zagrożenie biorące na cel smartfony i tablety z Androidem. Fałszywe oprogramowanie (identyfikowane jako... więcej »

20.02.2017 Rażąco niska cena w zamówieniach publicznych

Zamawiający powinien odrzucić ofertę, która proponuje cenę rażąco niską w stosunku do przedmiotu zamówienia. Artykuł przytacza... więcej »

20.02.2017 Sektor MŚP: liczy się eksport i e-commerce

Co planują eksporterzy reprezentujący sektor MŚP? Co jest głównym kołem zamachowym ich rozwoju? Które rynki są w centrum ich... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 17 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl