www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

25.04.2017 Czy fundusze REIT sprawdzą się na polskim rynku nieruchomości?

Specjalne fundusze inwestujące na rynku nieruchomości (tzw. fundusze REIT-) stają się powoli faktem. Zwolennikiem uruchomienia takich... więcej »

25.04.2017 Majówka 2017: śnieg w Polsce, Polacy za granicą

Touroperatorzy odnotowują właśnie bardzo wzmożone zainteresowanie wyjazdami na długi weekend. Chęć wypoczynku jest tym większą, że pogoda... więcej »

24.04.2017 Praca w weekendy: ile można zarobić?

Wysokość wynagrodzenia to temat dość niechętnie poruszany i to zarówno przez pracodawców, jak i samych pracowników. Rąbka tajemnicy... więcej »

24.04.2017 Zrzeczenie się prawa do zachowku dopuszczalne w świetle prawa

Zachowek jest formą ochrony dla najbliższych zmarłego, którzy nie zostali uwzględnienie w testamencie. Jednak zrzeczenie się prawa do... więcej »

24.04.2017 Dzięki uldze na dziecko oszczędzą też rodzice z niskim podatkiem

Grono rodziców korzystających z odliczenia w rocznym PIT z tytułu ulgi na dzieci, wynosi ok. 4,5 mln. Jest to jedyna ulga w podatku dochodowym,... więcej »

24.04.2017 Od zakupów z dotacji można odliczyć podatek VAT

Podstawowym prawem podatników VAT jest możliwość odliczenia podatku naliczonego. Jedynie w ściśle określonych przez ustawę przypadkach... więcej »

24.04.2017 Przywództwo w organizacji, czyli jak służyć pracownikom

Przywództwo w organizacji kojarzy się najczęściej z nadzorem, stanowczością, a nierzadko również z wzbudzaniem postrachu wśród... więcej »

24.04.2017 JA+ Centralka Firmy - nowa usługa dla małych firm

JA+ Centralka Firmy to nowa usługa Plusa dla małych firm, Usługa działa jak wirtualna recepcja, łączy rozmowy, przedstawia ofertę firmy, a... więcej »

24.04.2017 Wyłudzony zasiłek chorobowy trzeba oddać

Polacy ciągle wyłudzają świadczenia z ZUS. W minionym roku tylko na terenie Dolnego Śląska inspektorzy zakwestionowali 431 przypadków... więcej »

24.04.2017 Jeśli FMCG, to sklepy dyskontowe

Sklepy dyskontowe. To do nich przeważnie udajemy się po dobra szybkozbywalne. Z badania GfK wynika, że wybiera je niema 6 na 10 konsumentów. Co... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 14 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl