www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

23.01.2017 Korekty kosztów w podatkowej księdze przychodów i rozchodów w 2017 r.

W 2017 r. do kosztów nie trafiają te wydatki, które przekroczą 15 000 zł i zostaną zapłacone gotówką. Gdy już w kosztach się znalazły,... więcej »

23.01.2017 Zakupy bez odliczenia VAT w deklaracji i ewidencji JPK_VAT

W ewidencji VAT należy ujmować dane niezbędne do sporządzenia deklaracji i informacji podsumowującej. Należy też na jej podstawie... więcej »

23.01.2017 Wspólnego domu nie można wynająć małżonkowi

Majątek małżeński wchodzący do wspólnoty należy do obojga małżonków. To oznacza, że jeden z małżonków, który np. uznał... więcej »

23.01.2017 Rynek pracy specjalistów 2016

W ubiegłym roku na łamach serwisu Pracuj.pl opublikowano 486 146 ofert pracy, co względem roku 2015 oznacza wzrost o12%. Najwięcej ogłoszeń... więcej »

23.01.2017 Nowe mieszkania od Nickel Development

Dogodny dojazd do Poznania zachodnią obwodnicą, rozwinięta infrastruktura, bliskość przyrody i terenów sportowo-rekreacyjnych, nowoczesna,... więcej »

23.01.2017 Nie zapomnij o ZUS IWA. Masz czas do końca stycznia

Do końca stycznia przedsiębiorcy mają obowiązek przekazania ZUS-owi informację ZUS IWA. Na jej podstawie Zakład ustalać będzie składkę na... więcej »

23.01.2017 W telewizji rządzi Lidl, T-mobile i Orange

Największymi reklamodawcami telewizyjnymi 2016 roku okazali się Lidl, T-mobile i Orange - wynika z najnowszej analizy domu mediowego Codemedia.... więcej »

23.01.2017 Cyberataki w Europie: Polska najbezpieczniejsza w UE?

Polska jednym z najbardziej bezpiecznych miejsc w Europie? Tak. Przynajmniej jeżeli chodzi o cyberataki. Z zestawienia przygotowanego przez Check... więcej »

23.01.2017 Umowa zlecenia. Stawka godzinowa czy prowizyjna?

Po wejściu w życie ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę, wiele wątpliwości wśród przedsiębiorców budzi sposób wynagradzania osób... więcej »

23.01.2017 Edelman Trust Barometer 2016: mamy kryzys zaufania

Podczas tegorocznego szczytu w Davos przedstawiono wyniki najnowszej 17. edycji corocznego raportu Edelman Trust Barometer. Wynika z niego, że... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 18 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl