www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

25.10.2016 Toyota RAV4 Hybrid - dzielny samuraj, król miejskiej dżungli

Toyota RAV4 Hybrid to przestronny suv, gdzie starczy miejsca zarówno z przodu, jak i na tylnej kanapie. Deska rozdzielcza ergonomiczna, konsola z... więcej »

25.10.2016 Nie wiesz, jak sprawdzić kontrahenta? Spójrz w rejestr dłużników

O tym, że wejście w biznes z nieuczciwym kontrahentem szybko może odbić się czkawką, nie trzeba przekonywać chyba nikogo. Na szczęście... więcej »

24.10.2016 5 sposobów na wypromowanie aplikacji mobilnej

Już przeszło 7 na 10 Polaków deklaruje korzystanie z aplikacji mobilnych. Za sprawą szybkich płatności w aplikacji zwiększa się również... więcej »

24.10.2016 Zwolnienie z kas fiskalnych warunkowane wyciągiem z konta bankowego

Aby w przyszłym roku skorzystać ze zwolnienia z kas fiskalnych dla usług, za które zapłata następuje w całości za pośrednictwem banku... więcej »

24.10.2016 Podatek PCC: Budynek podnosi wartość gruntu przy sprzedaży

Należy pamiętać, że w prawie cywilnym budynki zawsze przynależą do gruntu. Dlatego też ich właścicielem jest właściciel gruntu, nawet... więcej »

24.10.2016 Piątkowe ataki DDoS. Ofiarami Amazon, Spotify i Netflix

21 października użytkownicy, którzy chcieli dostać się na Amazona, Spotify czy Netflixa odchodzili z kwitkiem. Najbardziej prawdopodobną... więcej »

24.10.2016 Spadkobierca nie odpowiada za podatek spadkodawcy

Podatek od spadku jest inny niż pozostałe. Tutaj spadkobierca nie płaci go na podstawie złożonej deklaracji, a decyzji organu podatkowego, w... więcej »

24.10.2016 Zobacz, gdzie powstają nowe inwestycje biurowe

Rynki regionalne to bez wątpienia istotna siła napędowa polskiego rynku biurowego. Okazuje się, że obecnie powstaje na nich więcej inwestycji... więcej »

24.10.2016 Notebooki Dell Vostro 5468, 5568 i 3568

Dell Vostro 5468, 5568 i 3568 to nowe notebooki, dedykowane małym firmom. Te z serii 5000 zostały wyposażone w procesor i7 siódmej generacji,... więcej »

24.10.2016 Odrób lekcje! Chroń bezpieczeństwo w internecie

Bezpieczeństwo w internecie to kwestia, o której ciągle wiemy zbyt mało. Cyberataki to ciągle chleb powszedni sieci i chociaż wiemy o nich... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 16 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl