www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

23.09.2017 12 sytuacji, w których nie zadziała polisa turystyczna

Decydując się na zakup polisy turystycznej, warto wczytać się w OWU i dowiedzieć np., czy ubezpieczyciel bierze odpowiedzialność za szkody... więcej »

23.09.2017 Jak zagrażają nam autonomiczne samochody?

Autonomiczne samochody jeszcze do niedawna wydawały nam się jedynie wizją odległej przyszłości. Dziś już wiadomo, że na to, aby na stałe... więcej »

23.09.2017 Marnowanie żywności w 2/3 polskich domów

Marnowanie żywności staje się w Polsce coraz większym problemem. Z badania, które IPSOS zrealizował dla platformy edukacyjnej Kapitalni.org... więcej »

22.09.2017 Wynajem samochodu pracownikowi pozbawia pełnego odliczenia VAT

Przy wynajmie firmowych samochodów pracownikom sądy administracyjne dokonują wykładni przepisów określających zasady odliczania VAT od... więcej »

22.09.2017 Księgi rachunkowe: dokumentowanie zakupów od ludności

Fiskus udziela odpowiedzi w interpretacjach podatkowych jedynie na pytania postawione we wniosku. Stąd warto zadbać o to, aby je prawidłowo... więcej »

22.09.2017 Wynajem mieszkania: rentowność VII-VIII 2017

Home Broker i Domiporta.pl przedstawili wyniki najnowszego badania rentowności mieszkań na wynajem w piętnastu miastach Polski, w tym m.in. w... więcej »

22.09.2017 1600 zł. Tyle kosztuje utrzymanie studenta

Przed nami najnowsza odsłona cyklicznego raportu Związku Banków Polskich pt. "Portfel Studenta". Opracowanie już po raz drugi przynosi nam... więcej »

22.09.2017 Koniunktura przemysłowa IX 2017

Poznaliśmy właśnie wyniki najnowszego opracowania Głównego Urzędu Statystycznego nt. koniunktury w przemyśle, budownictwie, handlu i... więcej »

22.09.2017 Dom Development buduje Port Żerań

Dom Development S.A. poinformował o rozpoczęciu sprzedaży mieszkań powstających w ramach pierwszego etapu inwestycji Port Żerań. Przyszli... więcej »

22.09.2017 Wysoka jakość obsługi tłumaczy wyższą cenę

Wprawdzie utarło się, że dla większość konsumentów jednym z kluczowym czynników decydujących o wyborze danej usługi jest cena, to jednak... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 15 następne »
źródło: eGospodarka.pl