www.krzyzowki.net
Tworzymy najlepsze krzyżówki
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

25.05.2016 3 kroki, które przyspieszą sukces zawodowy

Śledzenie sytuacji rynkowej w danej specjalizacji, przyglądanie się aktualnym ogłoszeniom o pracę, pozostawanie za pan brat z nowoczesnymi narzędziami ... więcej »

25.05.2016 Nowe technologie w podróży, czyli jak planujemy wakacje

Nowe technologie sprzyjają szybszemu zaplanowaniu wakacji? Najwyraźniej tak. Z najnowszego raportu na temat podróży i technologii mobilnych autorstwa ... więcej »

25.05.2016 E-podpis i Profil Zaufany, czyli oszczędzaj swój czas przedsiębiorco

Ciągle przybywa spraw urzędowych, które można załatwić bez konieczności wychodzenia z domu. To tendencja szczególnie korzystna z punktu widzenia przed ... więcej »

25.05.2016 Najczęściej cytowane media IV 2016

W kwietniu bieżącego roku pozycję lidera wśród najbardziej opiniotwórczych mediów ponownie zajęła Rzeczpospolita przed Gazetą Wyborczą. Trzecie miejsc ... więcej »

25.05.2016 Wypłacone/otrzymane odszkodowanie w podatku dochodowym

Prawidłowe rozliczenie odszkodowań na gruncie podatku dochodowego nie należy do zadań prostych. O ile bowiem po stronie przedsiębiorcy, który otrzymuj ... więcej »

25.05.2016 Zwrot podatku od czynności cywilnoprawnych od zakupu mieszkania

Podatek od czynności cywilnoprawnych płaci się od transakcji, m.in. nabycia nieruchomości. Ale zdarzają się sytuacje, kiedy strony od umowy odstępują. ... więcej »

25.05.2016 Przychód pracownika: ryczałt samochodowy bez kosztów paliwa

Ryczałtowo określona wartość przychodu pracownika z tytułu nieodpłatnego korzystania prywatnie ze służbowego samochodu pokrywa jedynie wartość udostęp ... więcej »

25.05.2016 Nowe zasady prowadzenia KPiR w 2016 roku

W kwietniu tego roku zaczęło obowiązywać rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 31 marca 2016 r., które w znaczący sposób zmieniło zapisy rozporządze ... więcej »

25.05.2016 Obligacje skarbowe – oferta VI 2016

W czerwcu bieżącego roku oprocentowanie skarbowych papierów wartościowych pozostanie na poziomie z maja - poinformował resort finansów. Dla obligacji ... więcej »

25.05.2016 Pracujesz w Boże Ciało? Zgłoś się po odbiór dnia wolnego za święto

1 maja, 3 maja, Boże Ciało – spora część pracowników nie przychodzi w te dni do pracy. Jest też i taka grupa osób, dla których niedziela czy święto pa ... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 8382 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl