www.krzyzowki.net
Tworzymy najlepsze krzyżówki
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, firm.

W ofercie znajdziesz:

•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę i.t.p.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, i.t.d.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych

Krzyżówki gotowe do druku

Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, i.t.d. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizujemy zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne; Pocztą Polską - na płycie, dyskietce. Grafika: CMYK, 100% K, overprint. Zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy.

  
 
 
 
Newsy

02.09.2014 Forward może wspomóc branżę turystyczną

Prowadzenie biznesu w branży turystycznej to sprawa dość skomplikowana. Już od lat bolączką touroperatorów są niskie marże i zależność od czynników zewnętrznych, na które nie mają oni żadnego wpływu, jak chociażby warunki polityczne czy pogoda w poszczególnych krajach. Dlatego też każdy element biznesu, który można kontrolować, zyskuje dla nich szczególne znaczenie. Mowa tu np. o możliwości obniżania kosztów obsługi transakcji walutowych czy też narzędziach pozwalających zabezpieczyć marżę. więcej »

02.09.2014 Nowe prawa konsumenta: umowa sprzedaży

Poniższy artykuł to kolejna publikacja przedstawiająca czekające nas zmiany w porządku prawnym, wprowadzane wchodząca w życie w dniu 25 grudnia 2014 r. Ustawą o prawach konsumenta (zwana dalej „Ustawą”). więcej »

02.09.2014 Zwłoka w wykonaniu umowy wzajemnej cz. II

Czytając mój poprzedni wpis na pewno zwróciłeś uwagę na prosty fakt, iż nie do końca logiczne byłoby odstępowanie od całości umowy w sytuacji, gdy jej lwia część została już poprawnie wykonana. Kodeks cywilny zna także instytucję odstąpienia od części umowy wzajemnej. więcej »

01.09.2014 GPW: indeksy zwyżkowały

Wszystko wskazuje na to, że tąpnięcie z ubiegłego czwartku powoli odchodzi w zapomnienia, a chętnych do kupna akcji na warszawskim parkiecie przybywa. Nasze indeksy należały w poniedziałek do najsilniej zwyżkujących. więcej »

01.09.2014 Nowa Kia Sorento debiutuje w październiku

Światowa premiera Kia Sorento trzeciej generacji odbędzie się dopiero 2 października 2014 podczas Mondial d’Automobile 2014 w Paryżu, jednak już teraz koreański producent zdradził szczegóły dotyczące tego modelu. więcej »

01.09.2014 EUR/USD - nadal słabość, ropa mocno w górę

EUR/USD Z porannego dna na poziomie 1.3160 USD doszło do odbicia do pułapu 1.3196 USD. Po godzinie 14-tej doszło do spadków. Lepsze dla dolara dane (indeks nastrojów oraz indeks PMI Chicago) przełożyły się na kolejne dno na euro na poziomie 1.3134 USD, zamknięcie nisko po 1.3139 USD. W poniedziałek rano osiągnięte zostało dno na poziomie 1.3118 USD, potem doszło do odbicia do 1.3145 USD. Obecnie eurodolar jest notowany po 1.3140 USD. więcej »

01.09.2014 Europa Środkowa: największe firmy 2013

Już po raz ósmy firma doradcza Deloitte przyjrzała się kondycji największych przedsiębiorstw Europy Środkowej i Ukrainy. Wnioski płynące z raportu nie są zbyt optymistyczne - przychody firm w minionym roku utrzymały się praktycznie na tym samym poziomie, co w poprzednich dwunastu miesiącach. Co więcej, ponad połowa badanych odnotowała spadek przychodów. Pozytywnie na tym tle wyróżniła się jedynie branża wyrobów przemysłowych, która odnotowała średni wzrost na poziomie 2,9 proc. Niestety prognozy na przyszłość również nie są obiecujące - sytuacja na Ukrainie oraz rosyjskie sankcje gospodarcze mogą doprowadzić do pogorszenia sytuacji, a w efekcie na dalsze wyhamowanie rozwoju środkowoeuropejskich spółek. więcej »

01.09.2014 Deutsche Bank kupił Rondo 1. Co jeszcze na rynku inwestycyjnym?

1,4 miliarda euro - tę właśnie kwotę w pierwszych sześciu miesiącach bieżącego roku przekroczyła łączna wartość transakcji inwestycyjnych. Najwięcej działo się na rynku biurowym, gdzie doszło aż do 56 procent ogółu transakcji. Tradycyjnie już najbardziej prężną lokalizacją była Warszawa. To niektóre z wniosków płynących z analizy przeprowadzonej przez Comparables. więcej »

01.09.2014 Ile zarabia kierowca? Budżetówka płaci lepiej niż sektor prywatny

Kierowcy ciężarówek i autobusów zatrudnieni w sektorze państwowym zarabiali o 42% więcej niż kierowcy pracujący w sektorze prywatnym – wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego. Co ciekawe: kobiety pracujące w tym zawodzie zarabiały „na państwowym” więcej niż mężczyźni. więcej »

01.09.2014 Ranking kont młodzieżowych – jesień 2014

Początek roku szkolnego to dobra okazja do zastanowienia się nad założeniem nastolatkom konta osobistego. To może być dobra okazja nie tylko do większej kontroli wydatków młodocianych, ale także przyczynek do nauki świadomego wydawania i oszczędzania pieniędzy. Jakie rezultaty przyniosło porównanie 13 kont osobistych przeznaczonych dla młodzieży między 13 a 18 rokiem życia przeprowadzonego przez ekspertów TotalMoney.pl? więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 7105 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl