www.krzyzowki.net
Tworzymy najlepsze krzyżówki
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, firm.

W ofercie znajdziesz:

•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę i.t.p.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, i.t.d.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych

Krzyżówki gotowe do druku

Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, i.t.d. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizujemy zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne; Pocztą Polską - na płycie, dyskietce. Grafika: CMYK, 100% K, overprint. Zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy.

  
 
 
 
Newsy

31.10.2014 Karta kredytowa: czy jest opłacalna?

Wbrew pozorom karta kredytowa nie musi być wcale narzędziem generującym dodatkowe koszty. Dzięki odpowiedniemu użytkowaniu i właściwym wyborom ich posiadacze mogą nie tylko czerpać profity z powiązanych z nią przewag, ale i korzyści czysto finansowe. Jakimi zasadami należy kierować się, korzystając z karty kredytowej? więcej »

31.10.2014 Palenie w miejscu pracy: co może zrobić pracodawca?

Jesień nadeszła, temperatury spadają, ale nawet przy tych niekorzystnych warunkach pod biurami można spotkać grupki pracowników zaciągających się papierosem. Przeważnie nie jest to w smak ich pracodawcom, którzy szukając nowych sposobów na zniechęcenie podwładnych do tytoniowego nałogu, uciekają się niekiedy do różnego rodzaju zakazów. Niestety nie zawsze przynoszą one pożądane skutki. więcej »

30.10.2014 Sieci handlowe w mediach III kw. 2014

W telewizyjnych spotach Lidla nadal królował duet Okrasa - Brodnicki, a w social mediach Biedronce najbardziej pomógł... Wojciech Cejrowski, mimo iż nie wziął udziału w żadnej kampanii reklamowej. W trzecim kwartale 2014 roku działające w Polsce sieci handlowe przeznaczyły na płatną promocję w mediach ponad 250 mln zł - wynika z najnowszego raportu Instytutu Monitorowania Mediów. Oznacza to wzrost o 27 proc. wobec analogicznego okresu ubiegłego roku. Liderem zestawienia nadal jest Lidl, a w rankingu zadebiutowała marka Freshmarket, należąca do spółki Żabka Polska. więcej »

30.10.2014 Czynsz najmu pochłania coraz mniej wynagrodzenia

Najem w Polsce jest wciąż drogi, choć pochłania znacznie mniejszą część domowego budżetu niż przed dekadą – wynika z szacunków Lion’s Bank. Do zachodnich standardów wciąż jest jednak daleko. więcej »

30.10.2014 Najlepsze lokaty bankowe wg Expandera X 2014

Osoba, która chce założyć lokatę na okres krótszy niż rok nie znajdzie już żadnej oferty bez gwiazdek i haczyków z oprocentowaniem wynoszącym 4%. Z przeanalizowanych przez Expandera ofert 28 banków wynika, że najlepszy depozyt tego typu oferuje 3,5% zysków. To jednak i tak dużo w porównaniu z najniższym dostępnym oprocentowaniem wynoszącym zaledwie 0,35%. Z kwoty 10 000 zł zdeponowanej na takiej lokacie na 3 miesiące odsetki wyniosą zaledwie 7,09 zł. więcej »

30.10.2014 Obligacje skarbowe – oferta XI 2014

Oprocentowanie obligacji detalicznych nadal spada, co jest wynikiem dostosowywania się do rentowności obligacji handlowanych na rynku hurtowym. I tak - w listopadzie bieżącego roku wysokość oprocentowania dla obligacji dwuletnich wyniesie 2,0%, dla obligacji trzyletnich 2,40%, dla obligacji czteroletnich - 2,60%, natomiast dla obligacji dziesięcioletnich - 3,0%. Wysokość mnożnika i marż pozostanie na tym samym poziomie. więcej »

30.10.2014 Ocena ryzyka krajów wg Coface X 2014

W strefie euro następuje powolne ożywienie. Coface szacuje, że w bieżącym roku wzrost gospodarczy w tym regionie sięgnie niespełna 1 procent. Powodów do zadowolenia nie powinna mieć Rosja - ze względu na konflikt z Ukrainą jej ocena została obniżona do C, co oznacza złą sytuację ekonomiczną i gospodarczą oraz wysokie ryzyko niewypłacalności. W jeszcze gorzej sytuacji znajduje się Wenezuela (ocena obniżona do D), pogrążona w recesji i borykająca się z hiperinflacją. więcej »

30.10.2014 Rynek pracy coraz przychylniejszy. Liczba ofert w górę

Na rynku pracy wreszcie mamy do czynienia ze znacznym ożywieniem. Z licznika infoPraca.pl wynika, że w minionym kwartale poszukujący pracy mogli mieć powody do zadowolenia. Największy przyrost ofert dotyczył branży edukacyjnej (wzrost o 58 procent w stosunku do poprzednich 3 miesięcy). Na drugim biegunie księgowość, gdzie liczba ogłoszeń spadła o niemal połowę. więcej »

30.10.2014 Restrukturyzacja firmy z udziałem spółki komandytowo-akcyjnej a PCC

Prowadzenie działalności w formie SKA wiązało się do niedawna z możliwością osiągnięcia korzyści na gruncie podatków dochodowych. Jeszcze obecnie funkcjonują SKA z przesuniętym rokiem obrotowym, które opodatkowane są na dotychczasowych, korzystnych zasadach. Co do zasady jednak SKA na potrzeby podatku CIT uważana jest aktualnie za osobę prawną. SKA – w świetle literalnego brzmienia przepisów - nie stanowi jednak "spółki kapitałowej" w rozumieniu Ustawy PCC, co może skutkować większym obciążeniem tym podatkiem niektórych form restrukturyzacji działalności gospodarczej prowadzonej z wykorzystaniem takiej spółki. więcej »

30.10.2014 Zwrot towaru na własny koszt? Nie z PayPalem

Okazuje się, że dla polskich konsumentów możliwość darmowego zwrotu zakupionego przedmiotu jest jednym z podstawowych standardów e-handlu, niemal kluczowym czynnikiem podczas podejmowania decyzji o zakupie. Dlatego z pewnością ucieszy ich, że od teraz taka możliwość przysługuje im w przypadku płatności poprzez Paypal. To rozwiązanie już wcześniej i z powodzeniem zastosowano w innych krajach Unii Europejskiej, więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 7239 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl