www.krzyzowki.net
Tworzymy najlepsze krzyżówki
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, firm.

W ofercie znajdziesz:

•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę i.t.p.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, i.t.d.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, i.t.d. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizujemy zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne; Pocztą Polską - na płycie, dyskietce. Grafika: CMYK, 100% K, overprint. Zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

26.01.2015 Najczęściej cytowane media XII 2014

Jak wynika z analizy Instytutu Monitorowania Mediów, w grudniu to nie Gazeta Wyborcza była najczęściej cytowanym medium - zdetronizował ją tygodnik Wp ... więcej »

26.01.2015 Prąd od Plusa

Od 27 stycznia bieżącego roku wszyscy, którzy zastanawiają się nad zmianą dostawcy energii elektrycznej, zyskują kolejną możliwość - z ofertą w tym za ... więcej »

26.01.2015 Biura podróży online odwiedzamy w styczniu

Gemius postanowił sprawdzić, kiedy Polacy najchętniej planują wyjazdy. Okazuje się, że w "pierwszej trójce" miesięcy, w których to strony biur podróży ... więcej »

26.01.2015 Rolex, Omega i Patek Phillippe: synonimy luksusu

W ciągu najbliższych dwóch lat rynek odzieży luksusowej w naszym kraju ma wzrosnąć o 13 procent, co pozwoli pozostać drugim co do wielkości rynkiem dó ... więcej »

26.01.2015 Jak zaistnieć na Instagramie?

Chociaż Instagram kojarzy się głównie z osobistą autopromocją i zdobywaniem popularności raczej w kręgu własnych znajomych – i z tego powodu często je ... więcej »

26.01.2015 Reklama w Internecie na ryczałcie ewidencjonowanym

Przychody uzyskiwane z wykonywania w ramach prowadzonej firmy usług polegających na sprzedaży czasu lub miejsca na cele reklamowe w Internecie (PKWiU ... więcej »

26.01.2015 Zestaw naprawczy do opon: tak czy nie?

Zestaw naprawczy do opon czy tradycyjne koło zapasowe? Pierwsza z możliwości jest z pewnością kusząca dla tych, którzy nie radzą sobie z samodzielną w ... więcej »

26.01.2015 EUR/USD - piątkowe dno obronione, lokalna korekta

EUR/USD - W piątek doszło do dalszych silnych spadków w obawie o wynik niedzielnych wyborów w Grecji. Dno wypadło na poziomie zaledwie 1.1114 USD. Po ... więcej »

26.01.2015 Wynajem mieszkania od nieuprawnionego

Początek roku to okres refleksji i podsumowań. Jest także pretekstem do wprowadzenia zmian. Często wiąże się to z narzuceniem sobie większego rygoryzm ... więcej »

26.01.2015 Jak wysłać e-Deklarację do urzędu skarbowego?

Ostatnimi czasy deklaracje w formie elektronicznej są szeroko promowane, w tym także przez resort finansów. I nie chodzi tutaj jedynie o zeznania PIT- ... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 7419 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl