www.krzyzowki.net
Tworzymy najlepsze krzyżówki
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, firm.

W ofercie znajdziesz:

•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę i.t.p.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, i.t.d.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych

Krzyżówki gotowe do druku

Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, i.t.d. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizujemy zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne; Pocztą Polską - na płycie, dyskietce. Grafika: CMYK, 100% K, overprint. Zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy.

  
 
 
 
Newsy

25.10.2014 Europa: wydarzenia tygodnia 43/2014

Dzięki-stress testom sytuacja w europejskim sektorze bankowym stanie się jasna. 26 października okaże się, które z unijnych banków są w dobrej, a które w złej kondycji. Tego dnia Europejski Bank Centralny opublikuje wyniki badania aktywów działających w Unii banków oraz ich odporności na ewentualny kryzys walutowy. więcej »

25.10.2014 Świat: wydarzenia tygodnia 43/2014

Już dziś nikt nie ma wątpliwości, że Ameryka przegrała walkę z afgańskim opium. Ta wojna z narkotykami kosztowała amerykański budżet już ponad 7 mld USD, jednak wyniki tych działań są katastrofalne. Wielkość powierzchni, na których uprawiany jest mak co roku wzrastają, biją poprzednie rekordy. Według oficjalnych danych w 2013 mak uprawiano na powierzchni ok. 210 tys. hektarów, a dochody z jego sprzedaży wyniosły ok. 3 mld USD... więcej »

25.10.2014 Ulga mieszkaniowa w podatku od spadków i darowizn

Instytucja ulgi mieszkaniowej przewidziana jest w art. 16 ustawy z dnia 28 lipca 1983 r. o podatku od spadków i darowizn (Dz. U. z 2009 r., poz. 93, nr 768 tekst jeden. ze zm.), dalej: Ustawa. Pozwala ona na znaczące obniżenie podstawy opodatkowania, w przypadku nabycia na własność lub współwłasność budynku mieszkalnego lub lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość, spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego lub udziału w takim prawie, spółdzielczego prawa do domu jednorodzinnego albo udziału w takim prawie. więcej »

25.10.2014 6 sztuczek na powiększenie mieszkania

Nie ma takiego mieszkania, w którym prędzej czy później nie zabrakłoby nam miejsca. Stąd bez względu na dostępną powierzchnię warto o nią dbać i stosować sztuczki, które pozwolą bezinwazyjnie zyskać kilka metrów kwadratowych, nawet jeśli będzie to złudzenie optyczne. więcej »

25.10.2014 Stalking nie tylko w Hollywood

Częste telefony, nieprzyjemna korespondencja, niechciane podarunki, niszczenie mienia, wyznania miłosne, a nawet groźby. To tylko nieliczne objawy stalkingu. Dziś poszerza się on także o media elektroniczne. Używając Internetu, stalkerzy mają coraz szersze pole działań, które uznawane są za przestępstwo. – Działania stalkerów staną się niebawem bardziej powszechne i wyrafinowane. Dlatego nie można tolerować nawet najmniejszych przejawów stalkingu – ostrzega Daniel Reck, partner z Kancelarii Adwokackiej Duraj & Reck i Partnerzy. więcej »

25.10.2014 Zdrowie i uroda na kredyt

Kiedy mówimy o rynku usług medycznych to musimy przyznać, że mało jest w Polsce obszarów, gdzie widoczne są tak duże różnice w standardzie oferowanych usług. Wszyscy mamy obraz długich kolejek, absurdalnych terminów zabiegów medycznych i kłopoty z kontraktami NFZ w państwowej służbie zdrowia. Zupełnie odwrotnie sprawa wygląda w przypadku prywatnych ośrodków medycznych. Jednak ten standard ma swoją cenę. Jakie możliwości finansowania drogich zabiegów poprawiających stan zdrowia lub urody mają osoby o przeciętnych zarobkach? więcej »

25.10.2014 Egzotyczne wakacje jesienią? Nie zapomnij o zdrowiu

Tajlandia, Wietnam, Filipiny, Kenia, Tanzania, Karaiby. To najpopularniejsze egzotyczne destynacje, w kierunku których Polacy udają się jesienią. W gorączce przygotowań do podróży marzeń warto pamiętać o przyziemnych sprawach, jakimi w przypadku egzotycznych krajów są m.in. kwestie zdrowotne. Niezbędne jest przygotowanie organizmu do zmian klimatu, a także wykonanie kompletu niezbędnych szczepień. więcej »

24.10.2014 Kursy walut 20-24.10.14

Na początku mijającego tygodnia pytaniem nurtującym inwestorów było, czy kolejne dane makroekonomiczne z globalnej gospodarki potwierdzą obawy o hamowanie ożywienia, czy jednak szok z połowy października był nieco na wyrost? Teraz, po szeregu publikacji z Chin, USA i strefy euro, klimat inwestycyjny jest zdecydowanie lepszy. Ale czy równie dobry będzie po weekendzie? więcej »

24.10.2014 Rynek walutowy 20-24.10.14

W tym tygodniu nie doszło jeszcze do zasadniczego rozstrzygnięcia sytuacji na EUR/USD na korzyść którejkolwiek ze stron. Innymi słowy, ani nie dotarliśmy do 1,29, co oznaczałoby przebicie położonych nieco niżej maksimów z 15 października, z apogeum korekty – ani też nie zeszliśmy poniżej 1,26, czy tym bardziej poniżej 1,25. więcej »

24.10.2014 Najlepsze Międzynarodowe Miejsca Pracy na Świecie 2014

Google, SAS Institute i NetApp to zwycięzcy po raz czwarty ogłoszonej przez Great Place to Work listy Najlepszych Międzynarodowych Miejsc Pracy na świecie. Ranking zdominowały firmy z sektora IT – stanowiły one aż 36% laureatów, z kolei Meksyk był krajem, który przyczynił się do wprowadzenia na listę aż 20 firm. więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 7227 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl