www.krzyzowki.net
Tworzymy najlepsze krzyżówki
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, firm.

W ofercie znajdziesz:

•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę i.t.p.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, i.t.d.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, i.t.d. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, overprint, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

03.08.2015 Nowe procedury UOKiK od 1 września

1 września wejdą w życie nowe procedury UOKiK, które mają zapewnić sprawiedliwość proceduralną w postępowaniach przed Prezesem Urzędu. UOKiK będzie pr ... więcej »

03.08.2015 Rozwój kapitału ludzkiego na nowych zasadach

Rozwój przedsiębiorstw, podnoszenie konkurencyjności i wspieranie innowacji nie będzie miało większego sensu, jeśli nie zadbamy o pracowników, którzy ... więcej »

03.08.2015 Mikrofirmy: kredyty, pożyczki, depozyty VI 2015 r.

W czerwcu wartość portfela kredytów dla przedsiębiorców indywidualnych wzrosła o 330 mln zł i wynosi już prawie 59,5 mld zł. Szybko rosną także depozy ... więcej »

03.08.2015 Odszkodowanie za błąd fiskusa z podatkiem dochodowym

Organy skarbowe też się mylą i to znacznie częściej, aniżeliby się to mogło wydawać. Poszkodowany przez fiskusa może się starać o odszkodowanie. Niest ... więcej »

03.08.2015 Zakup mieszkania na wynajem nie zwalnia z podatku

Sprzedając dom czy mieszkanie, a nawet sam grunt, przed 5-cioma laty od wejścia w ich posiadanie, trzeba się podzielić zarobionymi pieniędzmi z fiskus ... więcej »

03.08.2015 Import usług nie wpływa na proporcję VAT

Pojęcie obrotu w ustawie o VAT nie obejmuje swym zakresem importu usług, a więc sytuacji, w której podatnikiem z tytułu świadczenia w Polsce usługi pr ... więcej »

03.08.2015 Wolny zawód a kwestie finansowe

Nieustające zmiany przepisów oraz rosnące koszty prowadzenia działalności. Na te dwie kwestie szczególnie narzekają lekarze, stomatolodzy, architekci, ... więcej »

03.08.2015 Seniorzy potrzebują odpowiednich mieszkań

O prawie 83 proc. ma wg szacunków GUS wzrosnąć liczba osób w wieku 65+ w Polsce do 2050 roku. Rosnąca liczba emerytów jest zmartwieniem nie tylko Zakł ... więcej »

03.08.2015 Niebezpieczne kapsułki do prania. UOKiK apeluje o ostrożność

Rocznie odnotowuje się na świecie aż 16 tys. przypadków zatruć dzieci kapsułkami do prania. Dlatego też Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów apeluj ... więcej »

03.08.2015 Badanie trzeźwości pracownika. Kto i kiedy może je przeprowadzić?

Kto i w jakich okolicznościach może dokonać badania trzeźwości pracownika na stanowisku pracy i czy zgoda zatrudnionego jest konieczna dla przeprowadz ... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 7825 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl