www.krzyzowki.net
Tworzymy najlepsze krzyżówki
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, firm.

W ofercie znajdziesz:

•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę i.t.p.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, i.t.d.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych

Krzyżówki gotowe do druku

Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, i.t.d. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizujemy zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne; Pocztą Polską - na płycie, dyskietce. Grafika: CMYK, 100% K, overprint. Zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy.

  
 
 
 
Newsy

21.10.2014 Akcja ratunkowa Sejmu: raje podatkowe jednak opodatkowane od 2015 roku?

Sejm w trybie pilnym przyjął nowelizację ustawy o "rajach podatkowych". Możliwe więc, że ustawa utrudniająca tzw. optymalizację podatkową poprzez wprowadzenie opodatkowania dochodów transferowanych do krajów o niskich podatkach, wejdzie w życie od początku roku 2015. więcej »

21.10.2014 Cztery miesiące na zręby nowej „konstytucji podatkowej”. Więcej praw dla podatników?

Rząd zdecydował o utworzeniu Komisji Kodyfikacyjnej Ogólnego Prawa Podatkowego. Nowy organ, działający przy ministrze finansów, będzie miał za zadanie przygotowanie nowych regulacji fiskalnych, zastępujących dotychczasową Ordynację podatkową. Nowe prawo podatkowe ma być jasne, przejrzyste i przyjazne uczciwym podatnikom. więcej »

21.10.2014 Rynek pracy specjalistów III kw. 2014

Wyniki analizy ofert pracy portalu Pracuj.pl z III kwartału 2014 roku pozwalają optymistycznie patrzeć na perspektywy rynku pracy w Polsce. Jak się okazuje, w badanym okresie liczba ofert przekroczyła 99 tysięcy, co oznacza dość znaczny wzrost w porównaniu do analogicznego okresu 2013 roku. Jak co kwartał w ofertach mogli przebierać informatycy, natomiast najczęściej poszukiwanymi specjalistami nadal byli handlowcy i specjaliści od sprzedaży. więcej »

21.10.2014 GUS: Polska się wyludnia. Miasta szybciej niż wieś

W roku 2050 liczba ludności Polski wyniesie 33 mln 951 tysięcy osób - wynika z prognoz Głównego Urzędu Statystycznego. W porównaniu do roku 2013 oznacza to zmniejszenie liczby ludności o 4,55 miliona, czyli o 12 procent. Według GUS, czeka nas stopniowy ubytek liczby ludności oraz znaczące zmiany struktury według wieku. więcej »

21.10.2014 ESET: zagrożenia internetowe IX 2014

Firma ESET opublikowała listę najpopularniejszych zagrożeń internetowych, zidentyfikowanych we wrześniu bieżącego roku. W rankingu zwycięża nowość - trojan HTML/Refresh, który przekierowuje do lokalizacji URL ze szkodliwym oprogramowaniem. Królujący w ostatnich miesiącach Win32/Bundpil spadł na pozycję drugą. Eksperci ESET ostrzegają także przed nową wersją LockScreena, podszywającą się pod Interpol i żądającą okupu. więcej »

21.10.2014 Ponad 50 mln zł kary za polisokaty

Ponad 50 milionów złotych łącznej kary mogą zapłacić cztery instytucje finansowe, które udzielały klientom nierzetelnych informacji na temat oferowanych polisolokat. Tak wysoka sankcja pieniężna może zaskakiwać, jednak zdaniem Urzędu jest ona jak najbardziej adekwatna do skali naruszeń, których dopuścili się Aegon TU na Życie, Idea Bank, Open Finance oraz Raiffeisen Bank Polska. więcej »

21.10.2014 Najniższa emerytura 2015 wzrośnie. Sejm pracuje nad waloryzacją emerytur w 2015

Sejm pracuje w drugim czytaniu nad rządowym projektem nowelizacji ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych. Jeśli rządowa propozycja waloryzacji rent i emerytur zostanie przyjęta, to w przyszłym roku świadczenia te wzrosną o minimum 36 złotych, a najniższa emerytura wyniesie 880,45 złotych. więcej »

21.10.2014 Największe sieci handlowe rosną wolniej

Największe sieci sprzedaży detalicznej ciągle notują wzrosty, ale okazuje się, że - za sprawą osłabienia światowej gospodarki - są one nieco mniej dynamiczne niż w ostatnim czasie - z analizy firmy doradczej Deloitte wynika, że wzrost przychodów sięgnął 2,9 procenta, co jest wynikiem niższym od osiągniętego przed rokiem. W zestawieniu największych detalistów króluje Wal-Mart, któremu udało się obronić pierwszą pozycję. więcej »

21.10.2014 Aplikacja mobilna Pekao24 rozszerzona o usługi maklerskie

Usługi maklerskie w telefonie? Jak najbardziej. Taką możliwość oferuje swoim klientom aplikacja mobilna Pekao24 dedykowana systemom Android i iOS. Jej użytkownicy zyskują nie tylko dostęp do rachunku maklerskiego, ale i konta osobistego, dzięki czemu są w stanie kompleksowo zarządzać aktywami z poziomu urządzenia mobilnego. więcej »

21.10.2014 Nieruchomości komercyjne w Europie Śr.-Wsch. III kw. 2014

Jak podają eksperci CBRE, największej światowej firmy doradczej w sektorze nieruchomości komercyjnych, w trzecim kwartale bieżącego roku wolumen transakcji inwestycyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej wzrósł o 11 procent w zestawieniu rok do roku. Wyjątkiem była Rosja, gdzie sytuacja geopolityczna przełożyła się na silny spadek inwestycji. więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 7218 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl