www.krzyzowki.net
Tworzymy najlepsze krzyżówki
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, firm.

W ofercie znajdziesz:

•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę i.t.p.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, i.t.d.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, i.t.d. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, overprint, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

22.05.2015 Nowe dowody osobiste: banki wymagają dodatkowych danych

W dniach 19 – 20 maja 2015 r. odbyło się VII Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej, zorganizowane przez Związek Banków Polskich oraz Centrum Praw ... więcej »

22.05.2015 Negatywne opinie klientów można przekuć w sukces

O tym, że negatywne opinie klientów mogą być bronią masowego rażenia i doprowadzić do znacznego nadwątlenia reputacji internetowego sprzedawcy, nie tr ... więcej »

22.05.2015 Audi RS 3 Sportback: znamy cenę w Polsce

W salonach dealerskich Audi dostępna jest już kolejna nowość spod znaku czterech pierścieni. Na polski rynek wjeżdża najmocniejszy kompakt segmentu pr ... więcej »

22.05.2015 Cloud computing: niższe koszty, wyższa produktywność

Redukcja kosztów, usprawnienie procesów oraz poprawa produktywności to najważniejsze korzyści płynące z wdrożenia chmury - wskazali respondenci sponso ... więcej »

22.05.2015 Oświadczenie woli a nieodbieranie korespondencji

Z nielicznymi wyjątkami, każdemu przedsiębiorcy zdarzyło się, że kontrahent, a zwłaszcza dłużnik, nie odbierał korespondencji. W ten sposób skutecznie ... więcej »

22.05.2015 Wycinka drzew – jakie opłaty?

W poprzedniej części poradnika dowiedzieliśmy się kiedy możemy dokonać wycinki drzew lub krzewów bez zezwolenia oraz jak uzyskać zezwolenie na usunięc ... więcej »

22.05.2015 Motywowanie pracowników: wyobraź sobie, że firma to gra strategiczna

Wyobraź sobie, że Twoja firma to gra strategiczna. I aby można było rozpocząć grę, potrzebny wpierw był pomysł, zdefiniowanie zasad gry, przygotowanie ... więcej »

21.05.2015 Wywóz leków ograniczony. Prezydent podpisał ustawę

Wywóz z Polski niektórych rodzajów leków oraz produktów leczniczych będzie ograniczony - prezydent Bronisław Komorowski podpisał dziś nowelizację Praw ... więcej »

21.05.2015 Ustawa o złomowaniu samochodów wejdzie w życie wcześniej?

Senat uchwalił rządową nowelizację ustawy o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Najważniejszą z piętnastu poprawek wprowadzonych przez wyżs ... więcej »

21.05.2015 Bank Pocztowy idzie na GPW. Debiut jesienią

Debiut Banku Pocztowego na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych będzie możliwy na początku października tego roku. Bank dokonał już wyboru kon ... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 7675 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl