www.krzyzowki.net
Tworzymy najlepsze krzyżówki
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, firm.

W ofercie znajdziesz:

•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę i.t.p.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, i.t.d.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych

Krzyżówki gotowe do druku

Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, i.t.d. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizujemy zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne; Pocztą Polską - na płycie, dyskietce. Grafika: CMYK, 100% K, overprint. Zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy.

  
 
 
 
Newsy

31.08.2014 Jak zabezpieczyć taras drewniany na zimę?

Koniec lata to dobry czas, by zabezpieczyć drewno przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi panującymi w okresie jesienno-zimowym. Niska temperatura oraz długo utrzymująca się wilgoć powodują, że drewno odkształca się i jest mniej wytrzymałe. Andrzej Wójcik, doradca techniczny firmy ALTAX podpowie, w jaki sposób trwale zabezpieczyć drewniany taras na zimę, by służył nam przez lata. więcej »

31.08.2014 Ile zarabia specjalista? – finanse, sprzedaż i centra usług wspólnych

Polska jest rynkiem atrakcyjnym dla zagranicznych inwestorów między innymi dzięki kompetencjom polskich specjalistów – zarówno inżynierów, jak i tych zajmujących się marketingiem, sprzedażą czy finansami. Międzynarodowa firma doradztwa personalnego Page Personnel opracowała Przegląd Płac 2014, prezentujący poziomy wynagrodzeń wybranych grup specjalistów, jak również stawiane im wymagania. więcej »

31.08.2014 Sprzedaż bezpośrednia - wygoda, promocje i upominki

Chociaż ciągle istnieje dość spora rzesza Polaków odżegnująca się od zakupów u konsultanta, to niewątpliwie również rośnie rzesza amatorów sprzedaży bezpośredniej. Ci ostatni cenią w niej wygodę (41,8%), oferowane zniżki i promocje (32,3%) oraz możliwość otrzymania drobnych upominków (24,1%) - wynika z ogólnopolskiego badania, które Instytut Homo Homini przeprowadził na zlecenie Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej. więcej »

31.08.2014 Karta kredytowa. Gdzie najtaniej?

Karty kredytowe stają się coraz bardziej popularnym źródłem codziennego finansowania. Za ich pomocą można podratować domowy budżet i wygodnie robić zakupy, płacąc za nie dopiero po kilkudziesięciu dniach. więcej »

30.08.2014 Polska: wydarzenia tygodnia 35/2014

KGHM centralizuje odpowiedzialność za finansowanie zewnętrzne na poziomie spółki matki. Celem jest obniżka kosztów zadłużenia oraz poprawa kontroli przepływów w całej grupie kapitałowej. Dzięki tej zmianie inwestorzy będą mogli łatwiej śledzić wskaźniki zadłużenia KGHM na poziomie skonsolidowanym. więcej »

30.08.2014 Europa: wydarzenia tygodnia 35/2014

Od czwartku rynki finansowe żyją jednym tematem. Mianowicie sytuacją na wschodzie Ukrainy, gdzie już niemal oficjalnie działają wojska rosyjskie. Kryzys w tamtym rejonie narasta i nie widać szans na jego rychłe zakończenie. Przyjmując, że istnieje jakaś korelacja pomiędzy walkami na wschodzie z kalendarzem politycznym na Ukrainie można oczekiwać, że do czasu zaplanowanych na październik wyborów parlamentarnych w tym kraju kryzys będzie narastał. więcej »

30.08.2014 Świat: wydarzenia tygodnia 35/2014

Wzrost produkcji paliw płynnych w Stanach Zjednoczonych kompensuje ryzyka związane z podażą ropy. Od 2011 r. produkcja wzrosła o 4 mln baryłek dziennie. Z tego 3 mln baryłek przypada na wzrost wydobycia ropy naftowej, wynikający przede wszystkim z zastosowania nowych, niekonwencjonalnych technik produkcji, jak np. wydobycie ropy z łupków. Raport EIA pokazuje, że cena ropy jest coraz mniej wrażliwa na ryzyka geopolityczne. więcej »

30.08.2014 Zmiany w Ordynacji Podatkowej - klauzula przeciwko unikaniu opodatkowania

Zapowiadane przez Ministerstwo Finansów zmiany Ordynacji Podatkowej polegające między innymi na wprowadzeniu do przepisów tzw. klauzuli przeciwko unikaniu opodatkowania, powoli nabierają coraz wyraźniejszych kształtów. więcej »

30.08.2014 Najpierw prognoza pogody, potem pakowanie walizki

Od czego zaczynamy przygotowania do podróży? Okazuje się, że aż 70 procent podróżujących zaczyna nie od pakowania, a zapobiegliwie - od sprawdzenia prognozy pogody. Potem przychodzi pora na walizki, którym nie lubimy poświęcać zbyt dużo czasu, chociaż zdarzają się i tacy, którzy pakują się nawet cały dzień. To niektóre z wniosków płynących z analizy przeprowadzonej przez porównywarkę ofert turystycznych KAYAK. więcej »

30.08.2014 Kredyt na rozpoczęcie działalności: na co może liczyć start up?

W dynamicznie zmieniających się warunkach rynkowych coraz mocniej dotykających także rynek pracy, wielu z nas zastanawia się nad podjęciem działalności na własny rachunek. Wg danych GUS na koniec czerwca br. zarejestrowanych było w Polsce 2.964.260 osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Każdy, kto poważnie myśli o rozwoju swojej działalności staje przed dylematem, skąd wziąć środki na jej rozpoczęcie? Sytuacja idealna, kiedy to możemy na działalność gospodarczą przeznaczyć swoje oszczędności niestety zdarza się bardzo rzadko. Jeśli nie jesteśmy w gronie tych szczęśliwców, nie musimy jednak załamywać rąk. Pierwszym poważnym sprawdzianem naszej przedsiębiorczości zazwyczaj jest właśnie zorganizowanie finansowania na rozruch działalności. więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 7101 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl