www.krzyzowki.net
Tworzymy najlepsze krzyżówki
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, firm.

W ofercie znajdziesz:

•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę i.t.p.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, i.t.d.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych

Krzyżówki gotowe do druku

Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, i.t.d. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizujemy zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne; Pocztą Polską - na płycie, dyskietce. Grafika: CMYK, 100% K, overprint. Zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy.

  
 
 
 
Newsy

23.04.2014 Budowanie świadomości marki w social media

Czy chcesz zwiększyć świadomość Twojej marki w Internecie? Dowiedzieć się jak wykorzystać marketing treści, aby nawiązać lepszy kontakt z widownią w mediach społecznościowych? więcej »

23.04.2014 Kolejna wzrostowa sesja na Wall Street

Wczorajsza sesja w Stanach Zjednoczonych była kolejną sesją wzrostową. Indeks S&P500 zwyżkował o +0,41%, DJIA o +0,40%, a technologiczny Nasdaq o +0,97%. więcej »

23.04.2014 Galeria Dębiec w Poznaniu na finiszu

Już wkrótce mieszkańcy Dębca, Lubonia, Łęczycy, Puszczykowa i Mosiny zyskają nowe miejsce do zakupów. Na swoje otwarcie czeka Galeria Dębiec - centrum handlowo-usługowe o powierzchni wynoszącej blisko 10 000 mkw, zlokalizowane w Poznaniu w dzielnicy Dębiec, przy ul. 28 Czerwca 1956 r. Inwestorem jest międzynarodowa spółka RED - Real Estate Development. więcej »

23.04.2014 Najlepsze lokaty bankowe wg Expandera IV 2014

Znalezienie w ofercie bankowej depozytu dającego ponad 3% wymaga dużej cierpliwości. Uzyskanie 4% lub nieco więcej jest niemal nierealne. Zwykle taki poziom oprocentowania jest możliwy na lokatach połączonych z funduszami inwestycyjnymi lub innymi produktami. Expander znalazł jednak lokaty na 4% i więcej aż w 11 bankach. To depozyty, które nie wymagają przekazania części pieniędzy na inwestycje. więcej »

23.04.2014 ZUS+OFE czy ZUS? Decyzja bez wpływu na wysokość emerytury

Porównanie zysków otwartych funduszy emerytalnych ze wskaźnikami waloryzacji składek trafiających do ZUS-u prowadzi do wniosku, że decyzja o pozostaniu w OFE czy zdaniu się tylko na ZUS, najprawdopodobniej nie będzie miała większego znaczenia dla wysokości naszych przyszłych emerytur. Tym bardziej nabiera sensu argument za pozostaniem w OFE w celu zróżnicowania emerytalnych oszczędności. więcej »

23.04.2014 Legalna branża bukmacherska: obroty 2013

Niemal 853 miliony złotych - tyle w minionym roku wyniosła suma wpłaconych stawek u legalnie działających w Polsce bukmacherów, będących członkami Stowarzyszenia Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich. Problemem branży nadal są nielegalni operatorzy, zagarniający aż 91 procent rynku. "Dzięki" tej działalności budżet państwa ma tracić nawet 200 milionów złotych rocznie. więcej »

23.04.2014 Dolar australijski spada z powodu niskiej inflacji

Wczorajszy dzień przyniósł rozbudowanie wzrostów na rynkach akcyjnych, bardzo spokojnie jednak wyglądał handel na rynku walutowym, co zmieniło się podczas sesji azjatyckiej, kiedy mogliśmy zobaczyć zdecydowany zwrot dolara australijskiego. Osłabił on się o około 1 % w stosunku do dolara amerykańskiego, po niskim odczycie inflacji, który wyniósł 0.6% wobec oczekiwań na poziomie 0.8%. więcej »

23.04.2014 Europejskie postępowanie uproszczone

Złożenie pozwu, szereg rozpraw, zeznania świadków, odroczenia posiedzeń itd. Dochodzenie swoich roszczeń na drodze sądowej może okazać się nie lada przeprawą. Stąd prawo Unii Europejskiej przewiduje możliwość skorzystania przez przedsiębiorców krajów członkowskich z europejskich postępowań uproszczonych – alternatywy dla postępowań krajowych – nierzadko szybszych, sprawniejszych w przebiegu i - co ważne - lżejszych dla portfela. więcej »

23.04.2014 Poprawa nastrojów na GPW

Trwająca od dwóch sesji poprawa nastrojów na naszym parkiecie niewątpliwie cieszy. Należy się jednak liczyć z testem tego optymizmu, tym bardziej, że towarzyszyły mu bardzo niskie obroty. Sprawdzian czeka też inwestorów na wiodących parkietach, gdzie indeksy także ostatnio poszły mocno w górę. Możliwe, że weryfikacja tych tendencji nastąpi już dziś. więcej »

23.04.2014 Jakie opony na lato 2014?

Łagodna zima sprawiła, że większość polskich kierowców jest już w pełni przygotowana na sezon letni. Analiza przygotowana przez Oponeo.pl pokazuje, że ci, którzy zdecydowali się już na zakup nowego ogumienia kierowali się trendami z zeszłego roku. więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 6817 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl