www.krzyzowki.net
Tworzymy najlepsze krzyżówki
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, firm.

W ofercie znajdziesz:

•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę i.t.p.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, i.t.d.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych

Krzyżówki gotowe do druku

Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, i.t.d. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizujemy zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne; Pocztą Polską - na płycie, dyskietce. Grafika: CMYK, 100% K, overprint. Zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy.

  
 
 
 
Newsy

01.10.2014 KDPW: negocjowana pożyczka papierów wartościowych już dostępna

Od dziś ruszyły negocjowane pożyczki papierów wartościowych. System, w którym będą zawierane, został utworzony przez KDPW_CCP we współpracy z Krajowym Depozytem Papierów Wartościowych. więcej »

01.10.2014 WIG20 należał do najmocniej tracących indeksów

Zdecydowanie zawiedli się ci inwestorzy, którzy liczyli na kontynuację wzrostowej tendencji na naszej giełdzie. Nastroje były nienajlepsze już od rana, a w ciągu dnia uległy wyraźnemu pogorszeniu. WIG20 należał do najmocniej tracących na wartości indeksów. Nie lepiej było w segmencie średnich firm. więcej »

01.10.2014 Virgin Mobile - więcej w ofercie CHCĘ WSZYSTKO

Virgin Mobile, w odpowiedzi na potrzeby klientów, modyfikuje swoją ofertę CHCĘ WSZYSTKO – od początku października można liczyć na niższe ceny, korzystniejsze pakiety, więcej internetu, a także nowoczesne smartfony. Jak dokładnie przedstawia się oferta operatora? więcej »

01.10.2014 PKO BP: Nowe Konto za Zero

Od 1 października otworzyć można Nowe Konto za Zero w PKO BP. Prowadzenie rachunku, wypłaty z bankomatów PKO, przelewy internetowe czy realizacja zleceń stałych będą w pełni darmowe, jeżeli tylko posiadacz karty debetowej będzie dokonywał nią zakupów za kwotę min. 300 zł miesięcznie. Ci, którzy się pospieszą, mogą liczyć na dodatkowe bonusy. więcej »

01.10.2014 Nowe szaty iPKO

Nadszedł czas na nową odsłonę iPKO. Odświeżone szaty serwisu to nie tylko interfejs, ale też uproszczona nawigacja, unowocześniona forma prezentacji formularzy oraz szybszy dostęp do najczęściej wykorzystywanych funkcji. więcej »

01.10.2014 Dzień Seniora: czy osoby starsze mogą liczyć na naszą pomoc?

Ponad połowa Polaków ocenia stosunek do osób starszych w kraju jako raczej zły lub zdecydowanie zły. Równocześnie 85% respondentów deklaruje, że wspiera seniorów – najczęściej tych należących do rodziny. W większości przypadków są to jednak działania incydentalne, mające miejsce w nagłych wypadkach. Taki obraz wyłania się z badania przeprowadzonego z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora przez IBRiS Homo Homini na zlecenie firmy Promedica24. więcej »

01.10.2014 Tanie mieszkania od deweloperów? Skorzystaj z promocji

Nowe mieszkania sprzedają się świetnie, ale ofert na rynku szybko przybywa. U progu jesieni, jak się okazuje, deweloperzy przygotowali dla klientów wiele propozycji promocyjnych. Jakie oferty specjalne można znaleźć w poszczególnych inwestycjach? Analitycy portalu nieruchomości Dompress.pl. podpowiadają, gdzie szukać promocji. więcej »

01.10.2014 Expose Ewy Kopacz: nowa ordynacja podatkowa i prawo działalności gospodarczej

Premier Ewa Kopacz wygłosiła dziś w Sejmie swoje expose. W obszarze gospodarczym Ewa Kopacz zapowiedziała opracowanie nowej Ordynacji podatkowej oraz nowego prawa definiującego zasady prowadzenia działalności gospodarczej. Ważnym elementem expose było też bezpieczeństwo Polski, określane w różnych obszarach. więcej »

01.10.2014 Dostępność kredytów: indeks IX 2014

Wrześniowe notowania Indeksu Dostępności Kredytowej poszły w górę. Po raz pierwszy od wielu miesięcy o łatwiejszym dostępie do kredytów mieszkaniowych zadecydował spadek marż. więcej »

01.10.2014 Obowiązek podatkowy VAT 2014 od usług budowlanych dla osób prywatnych

Wykonując daną usługę budowlaną na rzecz podatnika, a więc np. innego przedsiębiorcę, obowiązek podatkowy w VAT od niej określa się na zasadach szczególnych, a więc z chwilą wystawienia faktury, o ile ta zostanie wystawiono terminowo. Gdyby natomiast taką samą usługę wykonano dla Kowalskiego, obowiązek podatkowy od niej powstanie na zasadach ogólnych, czyli w dacie wykonania usługi. więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 7177 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl