www.krzyzowki.net
Tworzymy najlepsze krzyżówki
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, firm.

W ofercie znajdziesz:

•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę i.t.p.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, i.t.d.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, i.t.d. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, overprint, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

03.09.2015 Agent ubezpieczeniowy: warto czy nie warto?

O pracy agenta ubezpieczeniowego można wiele powiedzieć – na pewno nie jest to zajęcie proste czy nudne. Agent nie ma z góry ustalonych godzin pracy, ... więcej »

04.09.2015 10 najważniejszych faktów na temat polskiego rynku IT

Polski rynek IT, podobnie jak np. branża e-commerce, rozwija się w niezwykle dynamicznym tempie. Jeżeli obecne tempo jego wzrostu nie ulegnie gwałtown ... więcej »

04.09.2015 Ile kosztują kłamstwa w CV?

Jak wynika z badań, blisko 50 proc. CV zawiera informacje niezgodne z rzeczywistością. Zanim zaprosimy kandydata na rozmowę kwalifikacyjną, warto zwer ... więcej »

03.09.2015 Nielimitowany Internet LTE od Cyfrowego Polsatu

Od 3 września klienci Cyfrowego Polsatu mogą korzystać z nowej oferty abonamentowej. Zapewnia ona duże pakiety danych oraz Internet LTE o maksymalnej ... więcej »

03.09.2015 Obroty na rynkach GPW VIII 2015 r.

Grupa GPW udostępniła dane dotyczące sierpniowych obrotów na prowadzonych przez nią rynkach. Wynika z nich między innymi, że wartość obrotów akcjami w ... więcej »

03.09.2015 Płyty główne ASUS z serii H170, B150, H110 oraz Q170

Wśród płyt głównych z serii Signature, Pro Gaming i TUF Trooper będą dostępne modele z najnowszymi chipsetami Intel® H170, B150, H110 i Q170, gotowe n ... więcej »

03.09.2015 "Lokata na dobry start" oraz „Kapitalna Para” od eurobanku

Osoby ceniące bezpieczne sposoby oszczędzania od 1 września mogą skorzystać z nowej oferty eurobanku – „Lokata na dobry start”, skierowana do nowych k ... więcej »

03.09.2015 Nowa Fabryczna: Skanska buduje kolejny biurowiec w Łodzi

W samym centrum Łodzi, na skrzyżowaniu ulic Knychalskiego i Składowej, Skanska Property Poland rozpoczyna realizację swojej drugiej inwestycji biurowe ... więcej »

03.09.2015 Jest praca za granicą. Najwięcej w Niemczech

Polski rynek pracy systematycznie rośnie. Według danych GUS przeciętne zatrudnienie w lipcu w sektorze przedsiębiorstw jest wyższe o 0,9% rok do roku, ... więcej »

03.09.2015 Sprawy podatkowe i ZUS przedsiębiorca załatwi w dowolnym urzędzie skarbowym

Fiskus od początku września posługuje się nowym narzędziem administracji podatkowej, jakim jest Centralny Rejestr Danych Podatkowych. To duże ułatwien ... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 7885 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl