www.krzyzowki.net
Tworzymy najlepsze krzyżówki
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, firm.

W ofercie znajdziesz:

•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, overprint, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

25.11.2015 Klaster - kompleksowe zarządzanie firmą, grupą czy siecią

Od teraz nie musisz się już martwić, że zapomnisz o terminie realizacji usługi albo telefonie do klienta, że dokumenty zaginą w stosie segregatorów, a ... więcej »

26.11.2015 Na YouTube można zarobić miliony dolarów

Amerykański Forbes, sporządzający rankingi najlepiej zarabiających ludzi na świecie, zdecydował się opracować w tym roku zestawienie najlepiej wynagra ... więcej »

26.11.2015 Rezygnacja z pracy: jak odejść z klasą?

Nareszcie nadszedł oczekiwany przez Ciebie dzień – opuszczasz pracę, której tak bardzo nie lubiłeś. Masz ochotę w tym ostatnim momencie zamknąć wszyst ... więcej »

25.11.2015 Branża spożywcza zadłużona na 176 milionów złotych

Łączne zadłużenie branży spożywczej wpisane do Krajowego Rejestru Długów sięga prawie 176 milionów złotych. W ciągu roku średni dług wzrósł o jedną cz ... więcej »

25.11.2015 Monitor PHILIPS 241P6VPJKEB z rozdzielczością 4K

Firma MMD wprowadza na polski rynek nowy model monitora marki Philips – 24-calowy 241P6VPJKEB. Wyróżnia go rozdzielczość 4K, dzięki której wyświetlany ... więcej »

25.11.2015 Boże Narodzenie w firmie: ile zapłacisz za prezent od Mikołaja?

Aż trzy czwarte firm przygotowuje dla swoich pracowników świąteczne atrakcje. Nic w tym dziwnego. Wręczanie firmowych upominków to już niemal tradycja ... więcej »

25.11.2015 Kiedy można anulować fakturę VAT?

Jeśli dochodzi do kradzieży dostawy wysłanej do klienta lub klient odmawia jej przyjęcia – wtedy sprzedawca może anulować fakturę, o ile posiada zarów ... więcej »

25.11.2015 Lexus GS300h Prestige - solidny i elegancki

Segment samochodów luksusowych zdominowany jest przez auta posiadające silniki wysokoprężne. Są one stosowane w większości modeli oferowanych przez eu ... więcej »

25.11.2015 Przychód firmy z tytułu świadczenia usług w podatku dochodowym

Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych określa moment powstania przychodu z działalności gospodarczej. Data takiego przychodu jest różna w zal ... więcej »

25.11.2015 Faktura VAT: stawka na transport towaru w odrębnej pozycji

Co do zasady w cenę towaru powinny być wliczone także koszty jego transportu. Nie ma jednak przeciwwskazań, aby transport taki był wykazany na fakturz ... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 8044 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl