www.krzyzowki.net
Tworzymy najlepsze krzyżówki
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, firm.

W ofercie znajdziesz:

•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę i.t.p.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, i.t.d.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych

Krzyżówki gotowe do druku

Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, i.t.d. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizujemy zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne; Pocztą Polską - na płycie, dyskietce. Grafika: CMYK, 100% K, overprint. Zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy.

  
 
 
 
Newsy

20.09.2014 Nowy Opel Adam Rocks

Rodzina modelu Opel ADAM powiększa się o nową wersję, wyznaczającą trendy i świetnie przystosowaną do indywidualnych potrzeb. Znakomicie spełnia się w tej roli ADAM ROCKS, gotów na przygodę i pokonywanie rozległej przestrzeni. więcej »

20.09.2014 Nowa praca: między oczekiwaniami a realiami

Rozpoczęcie nowej pracy jest zarówno ekscytujące, jak i bardzo stresujące. Niestety, czasem nowa posada może rozczarowywać. Ekspert monsterpolska.pl radzą, jak odnaleźć się w sytuacji, kiedy nowa praca różni się od naszych oczekiwań. więcej »

20.09.2014 Gdzie na jesienne last minute?

Turyści coraz częściej przekonują się, że jesień to dobry okres na wakacyjny odpoczynek. W wielu zakątkach świata pogoda jest jeszcze iście urlopowa, a i ceny okazują się być o wiele łaskawsze dla portfela. trivago.pl sporządziło listę sześciu miejsc, w których amatorzy dobrej zabawy zażyją kąpieli słonecznych i skorzystają z lokalnych rozrywek. więcej »

20.09.2014 Wysokość wynagrodzenia: w 2015 mniejsze podwyżki

Szacuje się, że w nadchodzącym roku realny wzrost wynagrodzeń w naszym kraju wyniesie 2,2 procenta. W porównaniu z innymi krajami, które uwzględniono w najnowszym badaniu Aon Hewitt Global Salary Increase Survey, sytuacja w Polsce nie wydaje się najgorsza - na większe podwyżki w naszym regionie mogą liczyć jedynie bułgarscy i rosyjscy pracownicy. więcej »

19.09.2014 Kursy walut 15-19.09.14

Obywatele Szkocji powiedzieli „Nie” dla odłączenia od Wielkiej Brytanii, co usunęło istotny ciężar z funta i brytyjskiej gospodarki. Teraz rynek walutowy powraca pod dyktando kontrastów między polityką głównych banków centralnych. Do podwyżek w przyszłym roku szykują się Bank Anglii oraz Fed, ale to w przypadku tego drugiego rynek ma więcej do zdyskontowania w wycenie dolara. Rozczarowujący wynik pierwszej aukcji TLTRO wskazał ECB, że będzie musiał bardziej się postarać, jeśli chce „wmusić” płynność w sektor bankowy, a to oznacza większą presję na euro. więcej »

19.09.2014 Rynek walutowy 15-19.09.14

W rzeczy samej, w tym tygodniu kulminacja napięcia nastąpiła w środę wieczorem, około godziny 20:30. Wówczas to bowiem rozpoczęła się konferencja prasowa po posiedzeniu FOMC, czyli Federalnego Komitetu Otwartego Rynku, amerykańskiego odpowiednika naszej Rady Polityki Pieniężnej. więcej »

19.09.2014 GPW: efektowny powrót byków

Kilka godzin handlu minęło, nim byki na naszym parkiecie otrząsnęły się po czwartkowej nieoczekiwanej wpadce. Powrót do formy wypadł jednak okazale i stanowił dowód ich siły. więcej »

19.09.2014 Koniunktura konsumencka IX 2014

Letni anturaż nie nastrajał nas optymistycznie - w sierpniu bieżącego roku nastroje konsumenckie Polaków uległy pogorszeniu. Okazuje się jednak, że schyłek lata przyniósł poprawę wszystkich wskaźników charakteryzujących koniunkturę konsumencką w naszym kraju. więcej »

19.09.2014 Trend Micro Mobile Security 2015 z nowymi funkcjami

Android atakowany jest już przez kilka milionów złośliwych aplikacji – to właśnie ten system w szczególny sposób „polubili” cyberprzestępcy. Dobry program antywirusowy jest koniecznością, jeśli użytkownik nie chce, aby jego prywatne dane czy pliki trafiły w niepowołane ręce. Trend Micro Mobile Security for Android to aplikacja mobilna dla Androida, która zablokuje malware jeszcze przed jego zainstalowaniem, a dodatkowo została wzbogacona w funkcje mające na celu wydłużenie czasu pracy baterii. więcej »

19.09.2014 Ulgi podatkowe 2014: do 1400 zł za IKZE

Do końca roku zostało trzy i pół miesiąca. Warto już teraz zacząć myśleć o tym, co można zrobić, aby przy okazji przyszłorocznego rozliczenia podatkowego zapłacić fiskusowi mniejszy podatek. więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 7148 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl