www.krzyzowki.net
Tworzymy najlepsze krzyżówki
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, firm.

W ofercie znajdziesz:

•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę i.t.p.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, i.t.d.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, i.t.d. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizujemy zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne; Pocztą Polską - na płycie, dyskietce. Grafika: CMYK, 100% K, overprint. Zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

27.03.2015 Rynek walutowy 23-27.03.15

Kwestia dalszych wzrostów eurodolara nie została jeszcze rozwiązana. Dziś rano wydawało się, że korekta na eurodolarze – korekta wzrostowa – zmierza k ... więcej »

27.03.2015 Kursy walut 23-27.03.15

Oczyszczanie rynku walutowego z ekstremalnie dużych pozycji długich w USD wydaje się zakończone, ale powrót do starego porządku (kupuj dolara, zostaw ... więcej »

27.03.2015 Grupa Azoty: wielka inwestycja. Powstaną Police 2

W podszczecińskich Policach do roku 2019 powstanie, kosztem 1,7 miliarda złotych, najnowocześniejsza i największa w Europie instalacja do produkcji pr ... więcej »

27.03.2015 Ford Tourneo Connect 1.6 TDCI - furgonetka czy van?

Rynek samochodów dostawczych rozwija się w niesamowicie szybkim tempie. W ostatnich latach także i Ford postanowił zaangażować się nieco mocniej w tej ... więcej »

27.03.2015 Internet mobilny 4G LTE od T-Mobile: nowe proste pakiety

T-Mobile poszerza swoją ofertę o cztery proste pakiety, gwarantujące klientom prywatnym usługę szybkiego Internetu mobilnego 4G LTE. Najtańszy z nich ... więcej »

27.03.2015 Wielkanoc 2015: ile wydadzą Polacy?

Święta Wielkanocy to – obok Bożego Narodzenia – najważniejsze wydarzenie religijne w kalendarzu katolików. Wiąże się ono z określonymi tradycjami, któ ... więcej »

27.03.2015 Obligacje skarbowe – oferta IV 2015

W czwartym miesiącu bieżącego roku oprocentowanie dwuletnich obligacji detalicznych pozostanie na poziomie z marca - poinformował resort finansów. Opr ... więcej »

27.03.2015 Biurowiec Pomerania Office w Gdańsku

W Gdańsku przy ul. Żabi Kruk 16 powstanie nowoczesny biurowiec klasy B+, który zaoferuje łącznie ponad 4 600 mkw. powierzchni biurowo-usługowej. Gener ... więcej »

27.03.2015 Jak rozliczyć koszty reklamy w firmie?

Dbając o rozwój swojej działalności przedsiębiorcy często sięgają po instrument jakim jest reklama. Co istotne, wydatki marketingowe da się zaliczyć d ... więcej »

27.03.2015 Zwrot podatku na konto bankowe: konieczny ZAP-3?

Podatnicy, którzy złożyli już swoje zeznanie roczne, a z którego wynika nadpłata podatku do zwrotu, w pierwszej kolejności otrzymają zwrot na konto, j ... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 7557 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl