www.krzyzowki.net
Tworzymy najlepsze krzyżówki
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, firm.

W ofercie znajdziesz:

•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę i.t.p.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, i.t.d.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych

Krzyżówki gotowe do druku

Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, i.t.d. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizujemy zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne; Pocztą Polską - na płycie, dyskietce. Grafika: CMYK, 100% K, overprint. Zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy.

  
 
 
 
Newsy

23.10.2014 Nowy Jeep Renegade już w Polsce

Nowy Jeep Renegade zadebiutuje na polskim rynku 27 października 2014 r., oferując klientom cztery różniące się wyposażeniem modele: Sport, Longitude, Limited i Trailhawk. Samochód oferuje nowoczesne, zaawansowane rozwiązania technologiczne, liczne systemy bezpieczeństwa, a także automatyczną przekładnię dziewięciostopniową ze sterowaniem elektronicznym. więcej »

23.10.2014 Zagrożenia internetowe: iPKO na liście najczęściej atakowanych banków świata

Od roku 2006, w którym to eksperci z G DATA SecurityLabs opublikowali swój pierwszy raport z internetowych zagrożeń, zmieniło się wiele. Liczba nowych odmian złośliwego oprogramowania wzrosła do gigantycznych rozmiarów – obecnie co 8,6 sekund pojawia się w sieci kolejne, nieznane jeszcze zagrożenie. Kolejny mało optymistyczny fakt jest taki, że PKO BP zajmuje 54 miejsce na liście najczęściej atakowanych banków świata. więcej »

23.10.2014 Oferty kredytów hipotecznych X 2014

Skrupulatne liczenie się opłaci, wybierając najkorzystniejszą ofertę od pożyczonych 270 tys. zł można zapłacić bankowi w postaci odsetek innych kosztów 151 tys. zł zamiast 199 tys. zł. Najlepszą propozycję kredytową w czwartym kwartale ma Deutsche Bank – wynika z rankingu kredytów mieszkaniowych Open Finance. Na podium weszły też BZ WBK i Credit Agricole. więcej »

23.10.2014 Mitsubishi L200 Storm idealny na pustynię

W Polsce mamy tylko jedną prawdziwą pustynię, która znajduje się w niedalekiej odległości od Krakowa. Co ciekawe Pustynia Błędowska jest jedną z największych tego typu atrakcji w naszej części Europy. Jako, że nie testujemy quadów został nam tylko jeden wybór na taką wycieczkę. Pojechaliśmy tam Mitsubishi L200 w odmianie Storm. więcej »

23.10.2014 EUR/USD - obrona wsparcia w rejonie 1.2610 USD

EUR/USD W środę doszło do spadku do 1.2637 USD, zamknięcie blisko dna na poziomie 1.2645 USD. W czwartek rano doszło do spadku do 1.2613 USD, potem nastąpiło odbicie. Lokalny szczyt wypadł na poziomie 1.2675 USD, obecnie euro jest notowane po 1.2665 USD. więcej »

23.10.2014 Bezrobocie w Polsce IX 2014

Dobre wieści płyną z najświeższych danych opublikowanych przez Główny Urząd Statystyczny - we wrześniu bieżącego roku zanotowano kolejny spadek liczby bezrobotnych i stopy bezrobocia i to zarówno w ujęciu rocznym, jak i miesięcznym. Rekordowa okazała się liczba ofert złożonych do urzędów pracy przez pracodawców. więcej »

23.10.2014 Drukarka laserowa Brother HL-L2360DN

Brother poszerza swoją ofertę o monochromatyczną drukarkę laserową HL-L2360DN, stworzoną z myślą o środowiskach biurowych. Prędkość druku urządzenia wynosi do 30 stron na minutę, ponadto nowy model oferuje funkcję automatycznego druku dwustronnego, 32 MB wbudowanej pamięci, interację z urządzeniami mobilnymi czy szybki interfejs USB 2.0. więcej »

23.10.2014 Zakup samochodu w trakcie roku a podatek od środków transportowych

Właściciele większych samochodów muszą liczyć się z dodatkowym obciążeniem podatkowym. Od niektórych pojazdów trzeba bowiem płacić podatek od środków transportowych. Nie odprowadzamy go jednak do urzędu skarbowego, a gminy. Stawki tego podatku gmina może w pewnym zakresie sama określać. Ponadto nabycie czy sprzedaż samochodu w trakcie roku powoduje, że danina nie będzie płatna za cały rok. więcej »

23.10.2014 Sprzedaż samochodu na złom - stawka podatku VAT

Samochód nie nadaje się do użytku? Uległ wypadkowi i koszt naprawy jest zbyt wysoki? Zdecydowałeś się na sprzedaż firmowego samochodu na złom? Dowiedz się, jak udokumentować tego typu zdarzenie oraz jaką stawkę podatku VAT zastosować. więcej »

23.10.2014 Jak myśleć o Google?

Google gwałtownie i bezceremonialnie ogłosiło, że jeden z kluczowych czynników wpływających na rankingi wyszukiwarek został wyrzucony z algorytmów. więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 7223 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl