www.krzyzowki.net
Tworzymy najlepsze krzyżówki
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, firm.

W ofercie znajdziesz:

•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę i.t.p.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, i.t.d.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych

Krzyżówki gotowe do druku

Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, i.t.d. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizujemy zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne; Pocztą Polską - na płycie, dyskietce. Grafika: CMYK, 100% K, overprint. Zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy.

  
 
 
 
Newsy

18.04.2014 System ELIXIR ma 20 lat

Trudno w to uwierzyć, ale system ELIXIR ma już 20 lat. Od czasu jego powstania wiele się zmieniło. I tak np. w pierwszym miesiącu funkcjonowania systemu uczestniczyło w nim zaledwie osiem banków. Teraz obejmuje on wszystkie banki, które które rozliczają między sobą zlecenia klientów. W marcu tego roku liczba transakcji przekroczyła 136 milionów. To ponad 194 razy więcej niż w całym pierwszym roku funkcjonowania systemu. więcej »

18.04.2014 PKO Junior dla dzieci poniżej 13 roku życia

Oferta PKO Junior ewoluuje. Bank udostępnia właśnie karty przedpłacone, z których korzystać będą mogły dzieci poniżej 13 roku życia. Karta została przygotowana z myślą o dzieciach, które nie ukończyły 13 lat, jednak jej posiadaczem jest zawsze osoba dorosła. Rodzic może przekazać kartę w użytkowanie swojemu dziecku, ale może także sam jej używać. więcej »

18.04.2014 Bank Millennium uruchomił pomoc online

Bank Millennium uruchomił usługę wspierającą klientów w czasie obsługi bankowości internetowej. Teraz wystarczy nacisnąć przycisk z napisem „Ekspert online”, aby udostępnić widok aktualnie wyświetlanego ekranu Millenetu konsultantowi Banku Millennium i otrzymać od niego natychmiastową pomoc. więcej »

18.04.2014 PKO BP oferuje pożyczkę dla niepełnosprawnych

Pożyczka w wysokości do 20 tysięcy złotych, z oprocentowaniem 10,99% oraz ośmioletnim okresem kredytowania, bez dodatkowej prowizji za jej udzielenie. To propozycja, jaką składa osobom niepełnosprawnym PKO Bank Polski w ramach programu „Mobilność osób niepełnosprawnych”, realizowanego przez Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym Kierowcom we współpracy z Fundacją PKO Banku Polskiego. więcej »

18.04.2014 Gdzie najlepsza lokata z funduszem w IV 2014?

BGŻOptima, Getin Online, BNP Paribas i Credit Agricole to według rankingu sporządzonego przez Comperia.pl banki, do których warto się udać w poszukiwaniu intratnego zysku z lokaty połączonej z funduszem. Po ten produkt coraz częściej sięgają inwestorzy rozczarowani oprocentowaniem standardowych depozytów. więcej »

18.04.2014 Wynagrodzenia 2013/2014 wg branż

Dyrektor zakładu produkcyjnego z Warszawy lub Śląska może liczyć na zarobek sięgający nawet 40-50 tysięcy złotych. Podobny rząd wielkości dotyczy również wynagrodzeń dyrektorów sprzedaży stołecznej bankowości detalicznej - wynika z Przeglądu Wynagrodzeń w obszarach: instytucje finansowe, sprzedaż i marketing, produkcja i łańcuch dostaw, opublikowanego przez międzynarodową firmę doradztwa personalnego Michael Page. więcej »

18.04.2014 Świąteczny piątek na rynkach akcji

Wielki Piątek to przerwa w handlu na giełdach w Polsce, Niemczech, Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii czy USA. Dzisiejsza sesja będzie zatem jedną z najnudniejszych w całym roku. Widać było to także po sesji azjatyckiej, która charakteryzowała się niższą zmiennością. W takiej sytuacji warto na chwilę wrócić do wczorajszych wyników z Wall Street. więcej »

18.04.2014 Kredyty hipoteczne: gdzie cross-selling bywa opłacalny?

Praktycznie wszystkie banki udzielające kredytów hipotecznych po zakupie dodatkowych produktów (np. kont osobistych) obniżają naliczaną marżę lub prowizję przygotowawczą. Taki zabieg jest określany jako sprzedaż wiązana (ang. cross-selling). Nie wszystkie propozycje cross – sellingu są korzystne dla nabywców nieruchomości. Dlatego po przeanalizowaniu oferty rynkowej wybraliśmy interesujące opcje sprzedaży wiązanej … więcej »

18.04.2014 Złoty nieco mocniejszy po „porozumieniu”

Choć na GPW inwestorzy mają przerwę do wtorku, handel na rynku złotego ma miejsce tak dziś, jak i w poniedziałek. W obydwa te dni powinno być jednak bardzo spokojnie. To, co może ten spokój zakłócić to ewentualnie sytuacja na Ukrainie. więcej »

18.04.2014 UOKiK: Polska Grupa Zbrojeniowa może przejąć 16 spółek

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nie widzi przeszkód, aby Polska Grupa Zbrojeniowa mogła przejąć szesnaście spółek z sektora obronnego. Przeprowadzona przez UOKiK analiza skutków koncentracji wykazała, że nie doprowadzą one do ograniczenia konkurencji na rynku. więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 6808 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl