www.krzyzowki.net
Tworzymy najlepsze krzyżówki
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, firm.

W ofercie znajdziesz:

•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę i.t.p.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, i.t.d.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych

Krzyżówki gotowe do druku

Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, i.t.d. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizujemy zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne; Pocztą Polską - na płycie, dyskietce. Grafika: CMYK, 100% K, overprint. Zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy.

  
 
 
 
Newsy

29.07.2014 Marazm blue chips

Dobre nastroje w giełdowym otoczeniu nie pomagały naszym inwestorom. WIG20 przez większą część dnia ledwie trzymał się nad kreską i miał kłopoty z utrzymaniem się powyżej 2400 punktów. Mocna przecena dotknęła segment średnich spółek. więcej »

29.07.2014 Mieszkanie dla młodych: ile można zyskać?

Maksymalna kwota dopłaty jaką może uzyskać osoba posiadająca dziecko i korzystająca z programu „Mieszkanie dla młodych” wynosi 41 774 zł. W praktyce oszczędności jakie może przynieść rządowe wsparcie są jednak znacznie większe. Dzięki dopłacie można zaciągnąć mniejszy kredyt, a tym samym płacić niższe odsetki. Z wyliczeń Expandera wynika, że łączne korzyści z MdMu mogą sięgać nawet 76 000 zł, natomiast w przypadku takiego samego kosztu kredytu zyskamy mieszkanie większe o 8 mkw. więcej »

29.07.2014 Cyfryzacja wciąż stanowi wyzwanie dla 80% firm

Najnowsze badanie Bain & Company „Transformacje digicalne w biznesie” obejmujące 300 firm działających w 20 różnych branżach na świecie pokazuje, że niemal 80% firm nie nadąża z wdrażaniem nowoczesnych technologii cyfrowych. Traci przez to możliwość tworzenia dodatkowych źródeł dochodów, dotarcia do nowych klientów i wyprzedzenia konkurencji. więcej »

29.07.2014 Smartfon KAZAM TV 4.5 z tunerem DVB-T

KAZAM postanowił przeprowadzić rewolucję na europejskim rynku telefonów komórkowych: nowy model brytyjskiej marki posiada wbudowany tuner DVB-T, pozwalający na oglądanie telewizji cyfrowej. Smartfon o wadze 123 gramów i ekranie 4.5” wyposażony jest w aparat 5 Mpx z auto-fokusem, czterordzeniowy procesor 1.3 GHz, funkcję Dual SIM. KAZAM TV 4.5 będzie dostępny na rynku polskim w drugiej połowie sierpnia. więcej »

29.07.2014 Konsolidacja EUR/USD

Z piątkowego kilkumiesięcznego minimum na poziomie 1.3421 USD, rozpoczęło się niewielkie odbicie. W poniedziałek dzienny szczyt wypadł na poziomie 1.3443 USD. Zamknięcie wypadło na poziomie 1.3439 USD. We wtorek rano doszło do spadku do poziomu 1.3427 USD. Potem doszło do odbicia, obecnie eurodolar jest notowany po 1.3439 USD. więcej »

29.07.2014 Ransomware: trojan Koler wyłudza okup

W kwietniu 2014 r. w ramach szkodliwej kampanii pojawiło się mobilne oprogramowanie przeznaczone dla urządzeń z systemem Android wyłudzające okup (tzw. ransomware) o nazwie Koler. Kaspersky Lab udało się wykryć jej część. Cyberprzestępcy wykorzystywali sieć pornograficzną, aby w ten sposób wzbudzić w użytkownikach poczucie winy i urealnić „policyjny” charakter żądania zapłaty. więcej »

29.07.2014 Wynajem mieszkania: preferencje i koszty

Od czerwca zaczyna się czas intensywniejszych poszukiwań zadowalającego lokum na wynajem – studenci, którzy skończyli studia albo zdecydowali się na zmianę miejsca zamieszkania, opuszczają dotychczasowe kwatery, dzięki czemu wybór jest zdecydowanie większy niż w innych okresach roku. W wakacyjnych miesiącach również osoby pracujące rozglądają się za nowym miejscem, świadome, że właśnie wtedy najłatwiej trafią na „idealną” ofertę. Cego konkretnie szukają wynajmujący i z jakimi wydatkami muszą się liczyć? więcej »

29.07.2014 Monitor ASUS ROG Swift PG278Q dla graczy

Monitor ASUS ROG Swift PG278Q będzie dostępny na polskim rynku z początkiem sierpnia 2014 r. Urządzenie ma do zaoferowania między innymi rozdzielczość WQHD, technologię NVIDIA G-SYNC™, częstotliwość odświeżania 144MHz i czas reakcji 1ms. Zastosowane w nim rozwiązania powinny sprostać wymaganiom graficznym najlepszych gier komputerowych i zapewnić płynność działania. więcej »

29.07.2014 Zbiórki publiczne według nowych zasad

W dniu 18 lipca 2014 r. weszła w życie ustawa z dnia 14 marca 2014 r. o zasadach prowadzenia zbiórek publicznych (Dz. U. z 2014 r., poz. 498, dalej „Ustawa”). Akt ten zastąpił dotychczas obowiązującą ustawę z dnia 15 marca 1933 r. o zbiórkach publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2013 r., poz. 732). Przyjęta regulacja ma na celu ułatwienie organizowania zbiórek publicznych, poprzez zmniejszenie roli państwa w tym procesie, a także zachęcenie obywateli do ofiarności przez zapewnienie czytelnej i ogólnodostępnej informacji na temat zbiórek oraz sposobu rozdysponowania zebranych ofiar. więcej »

29.07.2014 Hyundai ix35 2.0 CRDi A/T Premium po liftingu

Produkowany w Ulsan w Korei Południowej, czeskiej Żylinie oraz słowackich Noszowicach jest najchętniej kupowanym w Europie (i oczywiście w Polsce) autem koreańskiego koncernu. Kilka miesięcy temu ix35, bo o nim mowa, przeszedł lifting. Nie przyniósł on wprawdzie diametralnych zmian w wyglądzie, jednak drobne zabiegi kosmetyczne pozwoliły na odmłodzenie modelu. więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 7037 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl