www.krzyzowki.net
Tworzymy najlepsze krzyżówki
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, firm.

W ofercie znajdziesz:

•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę i.t.p.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, i.t.d.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych

Krzyżówki gotowe do druku

Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, i.t.d. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizujemy zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne; Pocztą Polską - na płycie, dyskietce. Grafika: CMYK, 100% K, overprint. Zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy.

  
 
 
 
Newsy

23.11.2014 Ordynacja podatkowa: zdaniem NSA interpretację firma może odziedziczyć

Interpretacja podatkowa chroni następcę prawego firmy. I to nawet wtedy, kiedy poprzednik z interpretacji nie skorzystał - wynika z decyzji Naczelnego ... więcej »

23.11.2014 Jak sklepy internetowe zachęcają kupujących?

Od wejścia na stronę sklepu internetowego do finalizacji transakcji droga jest dość długa. Pomyślne zakończenie całego procesu uwarunkowane jest wielo ... więcej »

23.11.2014 Opłaty bankowe rosną? Jest na to lekarstwo

Instytucje finansowe potrafią swoimi decyzjami podnieść cieśnienie skuteczniej niż kilka filiżanek kawy. Powodów do zdenerwowania może być wiele, ale ... więcej »

23.11.2014 Kupię mieszkanie na Mokotowie

Gdzie chcą mieszkać ci, którzy postanowili osiedlić się w Warszawie? Z analizy przeprowadzonej przez portal nieruchomości Domy.pl wynika, że najbardzi ... więcej »

23.11.2014 Franki czy złotówki? Który kredyt mieszkaniowy jest tańszy?

W oczekiwaniu na referendum w Szwajcarii w zakresie rezerw złota i w efekcie wpływu decyzji Helwetów na wartość szwajcarskiej waluty, sprawdzamy, jak ... więcej »

22.11.2014 Polska: wydarzenia tygodnia 47/2014

22 proc. Polaków przyznaje, że ma problemy z opłaceniem rachunków. 19 procentom po dokonaniu wszystkich koniecznych opłat nie starczyło pieniędzy na c ... więcej »

22.11.2014 Europa: wydarzenia tygodnia 47/2014

W Wielkiej Brytanii mieszka i pracuje ok. 600 tys. Polaków. Ten kraj jest wciąż najpopularniejszym kierunkiem emigracji. Coraz częściej do pracy na Wy ... więcej »

22.11.2014 Świat: wydarzenia tygodnia 47/2014

Firma TomTom, jeden z największych na świecie dostawców produktów i usług nawigacyjnych, zamierza w najbliższym czasie zatrudnić 40 specjalistów branż ... więcej »

22.11.2014 Odwrotne obciążenie w podatku VAT - kolejne zmiany w 2015 r.

Ministerstwo Finansów pracuje nad zmianami dotyczącymi mechanizmu odwrotnego obciążenia towarów wskazanych w załączniku nr 11 do ustawy o VAT. Jakie m ... więcej »

22.11.2014 Przeciętne wynagrodzenie w Polsce na tle UE

Jak wynika z raportu CBOS opublikowanego w 2014 roku, tylko niespełna połowa pracujących Polaków uważa, że ich praca przynosi dobre zarobki. Nie jest ... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 7285 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl