www.krzyzowki.net
Tworzymy najlepsze krzyżówki
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, firm.

W ofercie znajdziesz:

•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę i.t.p.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, i.t.d.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, i.t.d. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, overprint, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

04.05.2015 Więcej ofert pracy. Pracownicy poszukiwani

Po nieznacznym wyhamowaniu, z którym mieliśmy do czynienia w ostatnim kwartale minionego roku, koniunktura na rynku pracy ponownie uległa ożywieniu. W ... więcej »

04.05.2015 Obrońca jako źródło dowodu

Od dłuższego czasu śląski wymiar sprawiedliwości żyje procesem oskarżonego o zabójstwo byłego prezydenta Zabrza Jerzego G. W sprawie skierowanej do po ... więcej »

03.05.2015 Polska: wydarzenia tygodnia 18/2015

FA Krosno kończy w tym roku inwestycje, które podwoją moce produkcyjne jej fabryk podzespołów motoryzacyjnych. Zamówień w branży przybywa jednak tak s ... więcej »

03.05.2015 Kiedy i jak można uzyskać zwrot podatku VAT?

Podatnicy podatku od towarów i usług (VAT) mają ten przywilej, że w określonych sytuacjach mogą ubiegać się o jego zwrot. Dotyczy to sytuacji, w który ... więcej »

03.05.2015 Zepsuty motor? Dostaniesz samochód zastępczy

Wiosenna aura sprzyja wyprawom motocyklowym. Polscy amatorzy dwóch kółek coraz tłumniej wylegają na europejskie drogi. Niestety - oprócz niezapomniany ... więcej »

03.05.2015 ABC inwestowania pieniędzy

Z potrzeby oszczędzania zdaje sobie sprawę coraz więcej Polaków. Według danych NBP, w samym tylko III kwartale 2014 roku kapitał zgromadzony przez gos ... więcej »

03.05.2015 Zawód mediator - nie dla każdego

Wprawdzie dostępu do zawodu mediatora nie regulują żadne specjalne wymogi w zakresie licencji czy wykształcenia, to z całą stanowczością należy podkre ... więcej »

03.05.2015 11 spraw, które irytują w czasie podróży

Wyjeżdżamy na urlop, marząc o relaksie i bezstresowej atmosferze. Niestety praktyka często weryfikuje nasze marzenia, bo i podczas wypoczynku zdarzają ... więcej »

02.05.2015 Europa: wydarzenia tygodnia 18/2015

AAA Auto, debiutujący na polskim rynku holenderski sprzedawca używanych samochodów, liczy na to, że powtórzy w Polsce sukces z Czech, Słowacji i Węgie ... więcej »

02.05.2015 Świat: wydarzenia tygodnia 18/2015

Z ostatniego raportu "World Economic Outlook" zaprezentowanego przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy wynika, że przyszły rok będzie dla światowej gosp ... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 7631 następne »
źródło: eGospodarka.pl
Hostowane na o12.pl